arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Evlenmek Güzel Mi

 • İsim : Gülsüm
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 444
 • Evlenmek Güzel Mi

  Gülsüm; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben daha önce hiç evlilik yapmadım. Ve aslında buraya hem arkadaş bulmak için hem de ileriye doğru ciddi düşünebileceğim aklında evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla yazan yada tanışmak isteyen bir bey aradığım için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve evlenmek güzel mi ve diye sormak ve bu düşünceyle tanışmak arkadaşlık kurmak istiyorum.

  Bu nedenden dolayı bu bulduğum arkadaşlık sitesine ilan açmak ve hem kendimi sizlere tanıtmak hem de neden evlenmek güzel mi sorusunu neden sorduğumu cevaplamak istediğim için bu siteye bu ilanı açmak istedim. Ben bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım ve bunun nedeni hem doğru kişi çıkmadı karşıma hem de evlenenileceğim yada evlilik düşünebileceğim bir bey çıkmadı. Biraz da kendim uzak durdum galiba. Çünkü bazı korkularım ve endişelerim var. Günümüzde boşanmaların bu kadar artması ve benim annem ve babamın da ayrı olması bu konuda büyük bir etken taşıyor galiba. Bu nedenden dolayı evlilik fikrinden hem uzak durdum hem daha sonra ya erteledim. Ancak yaş geliyor ve geçiyor artık kendi yaşıtlarımı gördükçe onların evlilik hayatlarını gördükçe belki bende böyle güzel mi evlilik yaşarım ve bu korkularım yersizdir diye düşünüyorum. Bunun için de bu ilanı açarak kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 34 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Ailem sadece annem ve oldukça düşkün bir bayanım. Annesine benim için çok değerli ve kıymetlidir.

  Ciddi düşünen evlilik düşünen ve hayatını bu yolda birleştirmek isteyen bir bey arıyorum. Ciddi olması benim için önemli. Maddi konuda bir beklentim yok. Düzenli bir işi olduktan sonra az da kazansa çok da kazansa bir önemi yok. Birlikte çalışıp kendi düzenimizi kurarız diye düşünüyorum. Kötü bir alışkanlığı olmasını ve gece hayatı olmasını istemem evine ailesine düşkün evlenmek güzel mi hakkında güzel düşünceleri olan evlenmeyi düşünen hayatını birleştirmek isteyen bir bey arıyorum.

  Evlenmek Güzel Mi - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 2 Eylül 2020 2 Eylül 2020 — 12:57

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017