arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Evlenmek Gerek Sözleri

 • İsim : Yelda
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 452
 • Evlenmek Gerek Sözleri

  Yelda; Profiline Mesaj Gönder

  Hayatımız da çok güzel bir güne adım atıyoruz. Yeni bir başlangıç yapıyoruz. Peki ne bu başlangıç. Bana göre evlilik yeni başlangıç yaptığımız hayatımız da artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacağı bir zamana giriyoruz. Bu da bana göre evlilik. Ve evlenmek gerek sözleri evlenmek istediğini artık nasıl ifade edebiliriz.

  Yada artık zamanı geldiğini nasıl anlarız. Bunun için aslında bir zaman yok. Şu zaman evleneceğiz yada şu yaşta evleneceğiz diye bir şart yok. Senin için doğru kişi ne zaman çıktıysa karşına ve gerçekten evlenmeyi düşünüyorsan ve sevdiğin aşık olduğun kişi de buna hazır olduğu zaman zaten evlenmek gerek sözleri söylemene gerek kalmıyor olaylar kendi halinde gelişmeye başlıyor. Çünkü zaten iki kişi artık birbirini daha iyi tanıyor huylarını nelerden hoşlandıklarını nelerden hoşlanmadıklarını hepsini biliyor ve bunun için hayaller kuruyor birbirlerini anlıyor diye düşünüyorum. O yüzden sözlerin pek anlamı yok. İki kişi birbirini sevdikten sonra ve artık evlenmeyi düşündüklerinde bunları zaten birbirine hiçbir şey söylemeden anlıyorlar ve hayatında ki doğru kişi olduğunu düşünüyorlar. Ancak artık evliliklerin eskisi kadar bir değeri yada kıymeti kalmadı. Çünkü boşanmalar o kadar artı ki ne yazık ki evliliğin gerçek anlamını değerini aile bağlarını ne demek olduğunu bilen çok az kişi var diye düşünüyorum. Bazıları da hayatların da kimse yok ancak evlenmek istiyorlar ve bunun için de doğru kişiyi hayatlarını birleştirecek doğru kişiyi arıyorlar ve bunun için güzel sözler bulmaya kendini ifade etmenin yollarını arıyorlar.

  Ve hayatına girecek kişiyi bulmaya ve bulduğu zaman da niyetini ne istediğini söylemek veya bunu evlenmek gerek sözleri ile ifade etmeye çalışıyorlar. Bunun için de kendisini ifade edebileceği ve hayatını birleştirebileceği doğru kişiyi doğru insanı bulmaya çalışan arkadaşlar da var. Bana göre gerçekten evlilik önemli ve insanın hayatını değiştiren artık tek değil bazı sorumluluklarının olacağı ve bir yuva kuracağın bir yeni bir hayata başlama tarzı. Artık eskisi gibi tek olmayacaksın. Bazı sorumlulukların ve görevlerin olacak ve onları yerine getirmen gerek diye düşünüyorum.

  Evlenmek Gerek Sözleri - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 31 Ağustos 2020 31 Ağustos 2020 — 12:50

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017