arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Evlenmek Nasıl Bir Duygu

 • İsim : Nilgün
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 423
 • Evlenmek Nasıl Bir Duygu

  Nilgün; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba iyi günler nasıl bir söze başlasam nasıl söyleyeceklerimi anlatırım bilemedim. Aslında buraya ilan açmak ve buraya evlenmek nasıl bir duygu evlenmek nasıl bir güzel bir duygu mu evlilik düşünen ve evlilik hayali olan bir kişi nasıl bir bir şey bilemedim.

  Bunun için bende buraya arkadaşlık ilanını açmak istedim. Aslında bu ilanı açmak için uzun zamandır düşünüyordum. Aslında evlenmek nasıl bir duygu bu konu üzerinde konuşmak sohbet etmek bunun için bu ilanı açmak istedim. Aslında herkes gibi evlenmeyi isteyen evlenmeyi düşünen kişiler için bu konu yada evlenmenin nasıl bir şey hali olduğunu bilmek güzel bir şey işte bunun için bu ilanı açmak ve kendime tanıtmak söylemek isterim. Ben daha önce bir evlilik yapmadım. Bekarım ama her bekar gibi her bekar bir bayan gibi ben de hayalimde evlilik hayali kuruyordum. Herkes gibi bende kuruyordum. Çok güzel bir durum herkesin hayali evlilik durumu yada düşündüğü hayalini kurduğu bir evlilik durumu olur. İşte ben de bunun için bende bu ilanı açmak ve güzel düşüncelerimi hayallerimi paylaşmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.

  Ben de aslında herkes gibi güzel bir duygu besliyorum. Güzel bir evlilik, evlenmek nasıl bir duygu evlenmek evlilik hayali güzel bir durum işte. Aslında bu durum yani bu konu herkesin hayalinde olan herkesin düşüncesin de olan bir durum bence bunun için bu ilanı açmak ve biraz olsun size kendi düşüncelerimi belirtmek için uzun zaman aklımda olan bu ilanı açmak istedim.

  Evlenmek Nasıl Bir Duygu - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 10 Eylül 2020 10 Eylül 2020 — 13:45

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017