arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Evlenmek Mantıklı Mı

 • İsim : Akasya
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 444
 • Evlenmek Mantıklı Mı

  Akasya; Profiline Mesaj Gönder

  Bazı kişiler evlenmek ister bazıları da kendini hazır hissetmediklerin den dolayı evlenmeyi düşünmez veya istemezler. İşte bunun için evlenmek mantıklı mı yada bir hayat kurmak bir aile kurmak mantıklı mı mantıksız mı onu anlamak yada bu konuya ilgi duyanlar için bu ilanı açmak istedim.

  Benim yaşım 33 bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü hem istemedim hem de kendimi hazır hissetmedim. Ancak etrafımda hem sevgi üzerine evlilik yapanlar duydum hem de mantık üzerine evlilik yapanlar duydum arkadaş ortamında konuşurlar iken bende bu konuya merak saldım açıkcası ancak benim için bence aşk evliliği daha önemli. Çünkü mantık üzerine evlilik yaparsan mutlu olamazsın diye düşünüyorum. Ancak aşk evliliği yada sevgi üzerine dayalı bir evlilik kurmak mı daha önemli. Bana göre aşk sevgi üzerine bir evlilik kurmak bir aile kurmak daha önemli. Tabi mantık da olacak ancak temeli sevgi üzerine dayalı olursa daha uzun ömürlü olur. Haliyle etrafımıza baktığımızda evlenmek mantıklı mı yada mantık üzerine evlilik yapanlar çok uzun süre beraber kalamıyorlar. Bazı nedenlerden dolayı ayrılıyorlar veya daha fazla beraber yaşamak istemiyorlar. İşte bu nedenden dolayı da bence evlenmek de yada evlilikte mantık üzerine değil de sevgi aşk üzerine yaşamak daha önemli diye düşünüyorum.

  Çünkü o zaman iki kişi arasında bir bağ bir değer verme olacak birbirine ve bu yüzden de bu aşk yada sevgi bir ömür sürebilir diye düşünüyorum. Ancak mantık üzerine evlenmek yada evlenmek mantıklı mı evlilikte mantık arayan kişilerin arasında iki kişinin arasında bir bağ olamayacağından birbirlerine değer vermek yada saygı sevgi gibi önemli unsurlar olmadığından dolayı pek aralarında güzel sağlıklı bir ilişki ve ya evlilik olmadığını düşünüyorum. O yüzden benim için sevgi üzerine kurulu bir evlilik daha önemli diye düşünüyorum.

  Evlenmek Mantıklı Mı - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 9 Eylül 2020 9 Eylül 2020 — 13:58

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017