arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Venedikte Evlenmek

 • İsim : Asya
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 479
 • Venedikte Evlenmek

  Asya; Profiline Mesaj Gönder

  Herkesin evlilik ile ilgili hayalleri vardır. Bu filmlerde gördüğümüz zaman yada izlediğimiz zaman düğünleri yada evlilikleri onların ki gibi yada biraz daha kendimize uygun bir hayal düşleriz. Evli de olsak yada evlenmemiş olsak da herhangi bir film izlediğimizde hele için de düğün yada evlilik teklifi olan bir aile olan bir film geçtiğinde çok hoşumuza gider. Bu yüzden ben de Venedikte evlenmek ile ilgili hayalimi sizinle paylaşmak istedim.

  Belki size uçuk gelebilir. Yada mümkün olmayan bir durum gelebilir. Ancak benim de gerçek olamayacağını bildiğim bir durum ve sadece düşlüyorum hayal ediyorum. Keşke bende böyle bir evlilik yapsam keşke benim de bu şekilde hayalimi gerçekleştiren birisi çıksa karşıma diye düşünürüm ve burada da sizinle en azından hayalimi paylaşmak istediğim için bu ilanı açmak ve kendi ilanımı ve hayalimi sizinle paylaşmak istedim. Ne kadar uzak bir hayal olsa da benim için yine insanın hayal kurması özellikle bir hayali olması bence çok güzel bir durum ve çok güzel bir şey diye düşünüyorum.Bunun için bende sizinle hayalimi paylaşmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Belki de sizin de hayalleriniz var ancak söylemekten yada paylaşmaktan çekiniyor olabilirsiniz. Ben de ilk defa artık geçen gün bir nette bir site gördüm hayalinizi paylaşın diye hayalinizde ki düğünü evliliği paylaşın diye ancak orada paylaşmak istedim. Ve bu durumdan cesaret alarak burada paylaşmak istedim.Bunun için de Venedikte evlenmek ile ilgili bir hayalim veya düğün hayalim var.

  Aslında çok uçuk bir hayal değil. Ancak bizi anlayan yada böyle bir durumda birisiyle evlenmeye karar versek bizi bu kadar seven veya önceden kurduğumuz hayali öğrenerek onu gerçekleştirmeye çalışan bence yok. En azından benim karşıma bu şekilde düşünen bir bey çıkmadı. Tabi bende evlenmek isterim yuva aile kurmak istiyorum. Ancak her genç kızın bir hayali vardır. Benim de evlilik ile ilgili yada düğünle ilgili hayalim Venedikte evlenmek şeklinde. Tabi gerçek olacağından değil ama yine de biraz olsun kendi hayalimi paylaşmak istedim. Bunun için de bu ilanı açmak istedim.

  Venedikte Evlenmek - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 11 Eylül 2020 11 Eylül 2020 — 16:03

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017