arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Evlenmek İçin Gerekenler

 • İsim : Didem
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 518
 • Evlenmek İçin Gerekenler

  Didem; Profiline Mesaj Gönder

  Evlenmek yada evliliğe hazırlık çok güzel bir duygu.Bu aşamada insanlar yada evlenecek çiftler heyecanlanıyor. Aslında güzel bir duygu kimi zaman insanın içini bir korku kaplasa da tatlı heyecan bunlar diye düşünüyorum.Peki evlenmek için gerekenler nelerdir.

  Sizi evlenmeniz için bir aile kurmaya adım atmanız için bazı gerekli olan şeyler ve ayrıca bunları yapacak olan sorumluluklarınız var. İşte evlenmek için gerekenler en azından ben kendi düşünceme göre ve biraz bu konu hakkında okuduktan sonra sizlere de yazmak ve duygu ve düşüncelerimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.Evleneceğiniz kişiyi buldunuz ve onunla artık bir yuva aile kurmak istiyorsunuz ve evlenmeye karar verdiniz. İlk öncelikle çiftlerin artık bundan sonra birbirlerine karşı sorumlulukları vardır. Artık tek kişi yok bir çift olurlar aynı hayatı paylaşacak bir ömür boyu sürecek bir yola girerler. Ve ondan sonra da nikah başvuruları ve onun için gerekli olan evraklar hazırlanır ve düğün aşaması başlamış olur böylece.Adetimizde geleneklerimizde aslında bütün toplumda evlilik kavramı var. Her ne olursa olsun iki kişi birbirini sevdikten sonra artık belli bir zaman geçtikten sonra birbirlerine uyum sağladıktan ve birbirlerini daha iyi tanıdıktan sonra evlilik kararı alırlar. Bu bütün toplumda bütün ülkelerde var. Tabi düğün şekilleri farklı olsa da herkes istediği şekilde düğün kültürüne göre o düğünü gerçekleştiriyor.

  Gerçekten bir kişi ile evlilik kararı aldığınız vakit onun heyecanı çok güzel bir duygu o aşamada yaşadıklarınız o aşamada yapmak istedikleriniz harika bir duygu. Bu duygu gerçekten var olması gereken bir duygu herkesin yaşaması onu hissetmesi gerekir. Çünkü insanın içini tuhaf bir tatlı telaşla başlayan bir duygu kaplıyor. İşte evlenmek için gerekenler aslında çiftlerde bitiyor. Ve hazırlıklar başlıyor.

  Evlenmek İçin Gerekenler - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 23 Ağustos 2020 23 Ağustos 2020 — 12:35

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017