arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Evlenmekten Korkmak

 • İsim : Doğa
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 487
 • Evlenmekten Korkmak

  Doğa; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben bekar bir bayanım. Annem ile birlikte yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım hem karşıma doğru kişi çıkmadı hem de evlenmekten korkmak yani korkuyorum bunun için de hayatıma ciddi düşüneceğim kimseyi sokmadım. Bunun sebebini biraz sonra anlatırım ancak kendime göre korkularım var ve bu yüzden evlenmedim. Size tuhaf veya saçma bir korku gelebilir ama benim için ciddi bir konu. Bu arkadaşlık sitesine de hem arkadaş edinmek istediğim için hem de belki beni anlayan dinleyen birileri olur düşüncesi ile ilan açmak istedim.

  Yaşım 34 bekar çalışan annesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Evin tek çocuğuyum. Annem ile babam yıllar önce ben daha küçük iken boşandılar. Aslında evlenmekten korkmak nedenim de biraz bu galiba. Çünkü benim için evlilik her zaman ayrılıkla sonuçlanıyor gibi geliyor. Etrafıma da bakınca boşanan insanlar olduğunu gördükçe ben de evlilikten yada evlenme fikrinden git gide uzaklaştım. Tabi mutlu ailesi ile mutlu insanlar da var ancak yine de içimde bir korku var. Ve bunun sebebi annem ile babamın ayrılması ve benim yalnız büyümem daha çok büyük bir etken sanırım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı annesine evine düşkün bir bayanım. Çalışıyorum maddi konuda bir sıkıntım yok ve bu amaçla yazmıyorum. Sadece arkadaşlık kurmak ve bu düşüncede hem de biraz olsun dertleşmek istediğim için bu ilanı açmak istedim. Samsun da yaşıyorum. Ben ilan açtım çünkü burada arkadaş bulurum sohbet ederim tanışırım düşüncesi ile ilan açmak istedim. Ve belki ileriye doğru bu korkumu yenebileceğim birisi girer hayatıma ve ciddi düşünürüm diye bu arkadaşlık sitesine yada arkadaşlık sitelerine bakmak istedim.Ben beni anlayan dinleyen dürüst, saygılı bir arkadaş arıyorum.

  Yaşı 30-40 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir. Beni anlayacak dinleyecek yaşadığı yer önemli değil ve maddi durumu benim için önemli değil. Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik bir bey olması benim için önemli. İleriye doğru evlilik düşünüyorum ancak evlenmekten korkmak için bu sorunumu anlayacak ve tamamen güvenebileceğim birisini arıyorum. Bu yüzden ilanıma cevap verecek beylerden biraz anlayış ve önce birbirimizi tanımak ve bu konuda birbirimizi anlamamız gerek diye düşünüyorum. Umarım aynı düşüncede kendime uygun arkadaşlar bulabilirim diye bu ilanı açmak istedim. İlgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

  Evlenmekten Korkmak - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 24 Ağustos 2020 24 Ağustos 2020 — 13:54

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. selamlar nasılsınız tanışmak isterim.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017