arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Evlenmek İsteyenler

 • İsim : Yeşim
 • YAŞ : 32
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 629
 • Evlenmek İsteyenler

  Yeşim; Profiline Mesaj Gönder

  İyi günler ben Muğla da ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Aslında daha önceden de ilan açmak istedim bu arkadaşlık sitesine ancak bir türlü kendi ilanımı açamadım. Çünkü benim gibi evlenmek isteyenler var mı yada bulunuyor mu bilemedim bu nedenden dolayı açmakla açmamak arasında kararsız kalmıştım.

  Ancak en sonun da biraz bekledim. Ve bakınca benim gibi evlenmek isteyenler olduğunu gördüm ve bundan cesaret alarak bende kendi ilanımı açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Benim yaşım 32 bekar ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. Daha önceden hiç evlilik yapmadım. Çünkü iş ailem derken hem de karşıma doğru insan çıkmadığı için evlilik düşünmedim. Benim için evlilik demek birlikte bir ömür boyu geçirmek sevgi ve saygı güvenin olduğu bir mutlu yuva demek. Aslında yine düşünmüyordum evliliği ancak hem çevre baskısı hem de yaşıtlarıma bakınca onların evlendiğini kendilerine ait yuva kurduklarını görünce bende artık evlenmek kendi ailemi yuvamı kurmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün sahip çıkan bir bayanım. Benim için aile demek her şey demek. Pek bir sosyal hayatım yok. Daha çok evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayanım. Ben gerçekten evlenmek istediğim için bu ilanı açmak istedim. Öyle eğlencesine bana yazacak olanlara yada başka amaçlar için yazan olursa kesinlikle cevap vermem. Niyeti ciddi olan evlenmeyi düşünen bir beyle arkadaşlık yapmak ve konuşmak tanışmak isterim.

  Hayatım da istediğim bey dürüst, saygılı, samimi, nazik, anlayışlı bir bey olması evine ailesine bağlı bir bey olması benim için önemlidir. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey olursa çok iyi olur. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlenmiş ayrılmış olabilir yada bekar olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Yaşı 32-38 arası olan evlenmek isteyenler yada evlenmeyi düşünen ciddi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.

  Evlenmek İsteyenler - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 20 Ağustos 2020 20 Ağustos 2020 — 15:05

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017