arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Bulma Sitesi

 • İsim : Nagehan
 • YAŞ : 38
 • Şehir : Isparta
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Lise
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1345
 • Arkadaş Bulma Sitesi

  Nagehan; Profiline Mesaj Gönder

  İsmim Nagehan, Isparta da yaşan 38 yaşında dul bir bayanım. Bu zamana dek bir defa yaptığım evliliğim çok kısa sürdü ve anlaşamadık ayrıldık. Bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Boşandığım zamandan bu zamana dek aynı şehirde ailem ile yaşıyorum ve boş zamanlarımı değerlendirmek için çalışıyorum, aileme destek oluyorum. Dul bir bayan olarak boşandığım günden sonra pek gezmek ya da eğlenmek gibi alışkanlıklarım kalmadı. Başlarda çekingenlik ve gelecek sorulardan kaçmak için olsa da belli bir zaman sonra alışkanlık ve hatta yaşam tarzı haline geldi. Yani artık çok daha evine bağlı dışarılarda pek bulunmayan bir bayan oldum çıktım. Bu durumdan da çok memnunum açıkçası. Buraya ilan ekleme nedenim olmayan ssyal hayatımda yeni biri ile tanışma şansım olmaması ve artık her genç bayan gibi mutlu bir yuva özlemim olması. Yani evlilik amacı ile buradayım ve dürüst bir bey ile tanışıp evlenmeyi istemekteyim.

  Aradığım bey her şeyden önce benim gibi ciddi düşünceler ile yani evlilik amacı ile burada olmalı. Dul çocuk sahibi olmayan beyler öncelikli tercihimdir. Benzer yaşanmışlıkların bizi çok daha fazla yakınlaştıracağını düşünüyorum. Öncelikli tercihim Isparta ancak farklı illerden de yazabilirsiniz. İlk eviliğim büyük bir hataydı ve aynı hatayı yeniden yapmak istemiyorum. Bu nedenle çok da fazla seçici ve zor güvenen biriyim. En fazla dikkat edeceğim konu bu nedenle karşımdaki beyin ne kadar dürüst bir kişiliği ve ne kadar dürüst bir yaşantısı olacaktır. Maddi olarak bir beklentim yok gerekirse çalışmaya devam edip aileme destek olurum. Önemli olan huzurlu mutlu bir evim olması. Maddi bir sınır belirlemek gerekirse evliliğe hazır her beyde de olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek bir seviyede maddi gelir ve sürekli bir işi olması yeterlidir.

  Arkadaş Bulma Sitesi - - Bayan, + Tümü, Isparta - 1 Yorum arkadaş 81 18 Mart 2018 18 Mart 2018 — 21:15

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. selam Mehmet ben Denizli’den konuşunca anlarsınız.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017