arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Kız Arkadaş Bulma Sitesi

 • İsim : Aydan
 • YAŞ : 25
 • Şehir : Kırşehir
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Lisans
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1223
 • Kız Arkadaş Bulma Sitesi

  Aydan; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Kırşehir den Aydan. Bekar daha önce hiç evlenmemiş bir bayanım. Buraya evlilik amacı ile bu ilanı oluşturuyorum. Evlilik dışında amacı olanlar ilanıma mesaj bırakmazlar ise sevinirim. Lisans mezunu, çalışan ve ailesi ile yaşayan bir bayanım. Çalışıp aileme destek oluyorum ve bu benim hayatımın bu döneminde tek moral kaynağım diyebilirim. Tüm zamanımı işime ve aileme ayırıyorum. Pek sosyal biri sayılmam ve bu nedenle buradayım. Evlilik planlarım olunca çevrem de olmaması nedeniyle bir arkadaşlık ilan sitesinde ilan oluşturmak çok mantıklı göründü. İlk defa bir ilan oluşturuyorum bu nedenle neler yazılmalı ya da ne çeşit yanıtlar gelir pek bilemiyorum

  Aradığım bey her şeyden önce dürüst bir kişiliğe ve dürüst bir yaşantıya sahip olmalı. Güven sorunlarım var ve bu nedenle de olsa gerek ki bu sosyal hayatımı da etkilemekte ve pek arkadaşım olmamakta. Bu nedenle sahiden ciddi amaçlar ile bana yazan beylerin işi zor onu belirtmek isterim. Ancak bir kez güvendiğimde sahiplenen bir yapı var ve kolay kolay bırakmam. Ayrıca maddi amaçlar ile burada değilim bu gibi mesajlar göndermezseniz sevinirim. Bir sınır belirlemek gerekirse evliliğe hazır her beyde de olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek seviyede bir gelire sahip ve sürekli bir işi olması benim için yeterli. Dış görünüş olarak evet her bayan gibi beni de etkileyen noktalar var. Ancak bunları belirtip bir kısıtlama oluşturmak istemiyorum. Çok güzel bir kalbi olan biri olur ve bu kısıtlamalar nedeni ile yazmak istemezse sahiden üzülürüm. En son soracağım noktalardan bu nedenle dış görünüş. Mesajlarınızı bekliyorum.

  Kız Arkadaş Bulma Sitesi - - Bayan, + Tümü, Kırşehir - Yorum arkadaş 81 25 Mart 2018 25 Mart 2018 — 15:28

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017