arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş bayan arıyorum

 • İsim : Funda
 • YAŞ : 26
 • Şehir : Aydın
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 2160
 • Arkadaş bayan arıyorum

  Funda; Profiline Mesaj Gönder

  Funda ben 26 yaşında dul bir bayanım. Aydın da yaşamaktayım. Boşandığım günden bu yana çalışan kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım. Çok kısa süren ilk evliliğimden çocuk sahibi değilim. Aydın da yalnız yaşıyorum ve tüm zamanımı işime ayırıyorum. Artan çok az zamanım oluyor ve bu zamanı da ancak kendime ayırabiliyorum. Genç yaşta dul kalmış bir bayan olarak tüm zamanımı işime ayırmaktan pişman değilim. Aşırı sosyal bir yaşantı yaşayıp insanların verebilecekleri tepkilerden ve gereksiz yaklaşımlardan uzak kalmış oluyor. Yalnız olsam da huzurlu bir yaşantım var. Ancak artık yalnızlık ağır gelmeye başladı ve kendime bir hayat arkadaş, bir eş aramaya karar verdim. Yeni insanlarla gündelik işlerimi aksatmadan bir arkadaşlık sitesi ilanı ile tanışabilceğimi düşündüm ve bu nedenle buraya bir ilan açarak neler olacağını bir görmek istedim.

  İlk deneyimim nedeni ile insanlara zor güvenen bir yapım var. Bu nedenle olmassa olmazım ilk şartım karşımdaki beyin dürüst bir kişiliği olması ve dürüst bir yaşantısı olması. Maddi olarak çok büyük beklentilerim yok. Evlendiğimde eşimde izin verirse pekala ben de çalışıp aile bütçeme zevkle katkı sağlayabilirim. Ancak bir sınır belirlemek gerekirse; evliliğe hazır her beyde olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek bir seviyede maddi gelire sahip ve sürekli bir işe sahip olması benim için yeterlidir. Herhangi bir fiziksel ya da dış görünüşe ilişkin bir şartım yok. Ancak ben mümkün olduğunca bakımlı olmaya çalışan bir bayanım. Bu benim için insanın kendine saygısı ile alakalı. Bu nedenle karşımdaki beyinde en azından kendine dikkat eden bakımlı bir bey olmasını isterim. Medeni durum olarak benim gibi dul çocuk sahibi olmayan bir bey olması daha kolay anlaşabileceğimiz ortak yaşanmışlıklarımız olacağı anlamına geliyor benim için. Bu nedenle dul çocuk sahibi olmayan beyler öncelikli tercihlerim arasında olacaktır. Mesajlarınızı bekliyorum

  Arkadaş bayan arıyorum - - Bayan, + Tümü, Aydın - 1 Yorum arkadaş 81 5 Mart 2018 5 Mart 2018 — 16:02

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Bende aydında YSAMAKTAYIM. Maddi durumum cok iyi evlilik arıyorum

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017