arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Dul bayan arkadaş sitesi

 • İsim : Fulya
 • YAŞ : 34
 • Şehir : Kilis
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 2255
 • Dul bayan arkadaş sitesi

  Fulya; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Fulya 34 yaşında kiliste yaşayan dul bir bayanım. Daha önce başımdan kısa süreli bir evlilik geçti ve bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Boşanmamın zamandan bu zamana dek çalışan kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım. Dul bayan arkadaş sitesi profili oluşturmamın nedeni; tüm zamanımı işime ve evime ayırmamdan ötürü pek sosyalleşecek zamanımın olmaması. Ayrıca ilk evliliğimde yaşadıklarım sebebi ile biraz erkeklere olan güvenimi yitirmiş durumdayım. Durum böyle olunca bir arkadaşlık sitesinde profil oluşturmak çok makul göründü. O nedenle buradayım.

  Aradığım beyin benim gibi dul çocuk sahibi olmaması öncelikli tercihlerim arasında. Belli bazı yaşanmışlıklar konusunda yakın olmamız kolay anlaşabileceğimiz düşüncesini bende doğuruyor. Dul bayan arkadaş sitesi profili oluşturmamın asıl nedeni olan güven konusunda açıkca söylemem gerekirse kolay kolay kimseye güvenebileceğimi sanmıyorum. Bu nedenle karşımdaki beyin herşeyden önce dürüst bir kişiliği ve dürüst bir yaşantısı olması benim için çok önemli. Bu kriter ile daha kolay güvenebileceğim birilerine ulaşabileceğimi düşünüyorum. Maddi olarak bir beklentim yok mutlu olduğumuz sürece çalışan bir bayan olarak zevkle ben de aile bütçeme katkı sağlayabilirim. Bir sınır belirlemek gerekirse olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek bir seviyede maddi gelire ve sürekli bir işe sahip olması yeterli benim için. Tabi bir diğer öncelikli konu olarak burada bulunma sebebi var. Karşımdaki beyin burada bulunma nedeni tıpkı benim gibi evlilik olmalıdır. Farklı amaçlar ile burada bulunanların yazdıklarına yanıt vermeyi düşünmüyorum.

  Mesajlar konusunda dikkat ettiğim noktalar ise bana gönderdiğiniz mesajın benim için ne ifade edeceği çok önemli. Bu sebeple kriterlerime uyup uymadığınızı mesajlarınızda belirtin. Bunu siz belirtmeden benim bilme şansım olamaz. Ayrıca biraz kendinizden bahsedebilirsiniz bu sayede benim için ne kadar uygun biri olduğunuzu görme şansım ve size yanıt verecek bir nedenim olur. Tek kelime ile kendini anlatmaya çalışan beyler uzak dururlarsa sevinirim. Mesajlarınızı bekliyorum.

  Dul bayan arkadaş sitesi - - Bayan, + Tümü, Kilis - Yorum arkadaş 81 3 Mart 2018 5 Mart 2018 — 16:03

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017