arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Arıyorum Paris

 • İsim : Derin
 • YAŞ : 29
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 734
 • Arkadaş Arıyorum Paris

  Derin; Profiline Mesaj Gönder

  Artık herkes toplumuzun her kesmi artık interneti çok yaygın bir şekilde kullanıyor. O kadar yaygınlaştı ki artık dünyanın olsun bizim ülkemiz olsun her yerinde çok yaygın bir şekilde kullanılıyor. Durum böyle olunca da insanlar kendine arkadaş edinmek bulmak için arkadaş arıyorum Paris ile ilgili arkadaşlık sitelerine bakmak istedim.

  Yaşım 29 bekar daha önce hiç evlilik yaptım.Okumak yüksek öğretim için Paris’e gelmiştim 3 senedir buradayım. Ve inanın ülkesinden uzak yaşamak ailesinden uzak yaşamak bir bayan olarak çok zor. Ancak bunu yapmakta istiyorum. Ve burada yaşayan yalnız bir bayan olarak kendime arkadaş arıyorum Paris ilanını açmak istedim. En azından bir arkadaşlık yapmış olurum yada en azından belki benim gibi buraya gelip yalnız yaşayan bir arkadaş bulurum ve tanışıp birbirimize arkadaşlık yaparız diye düşünmüştüm.İlla burada Paris’te yaşamasına gerek yok en azından arkadaşlık yapacağım konuşacağım dertleşe bileceğim seviyeli sohbet edebileceğim buradan da arkadaşlık yapmak isteyen bir arkadaş edinmek için bu ilanı açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi bakımlı bir bayanım. Hem çalışıyorum hem okuyorum burada herkes gibi normal bir hayatım var. Şunu da belirtmek isterim daha önceki ilanlardan bazılarına da baktım ve herkes şu uyarı yapmak istemiş benim de demek istediğim maddi amaçlar için burada değilim ve bu gibi amaçlar yada teklifler yapan kişilere cevap vermeyeceğim. Bu nedenle lütfen rica ediyorum bu gibi tekliflerle yaklaşmayın. Amacım gerçekten samimi seviyeli bir arkadaşlık yapmak ve yalnızlığımı gidermek için burada bulunmaktayım.

  Bayan veya erkek olabilir. Yaşı yaşıma yakın olan kişiler olursa iyi olur. Yaşadığı yer önemli değil buradan da arkadaşlık yapabiliriz. Yada benim gibi Paris’te yurt dışında eğitim gören birbirimizi anlayabileceğimiz bir arkadaşta olabilir. Bu yüzden arkadaş arıyorum Paris ilanımla ilgilenen dürüst, saygılı samimi, nazik kibar arkadaşları beklerim. Konuşmaktan çok zevk alırımç Bence insanlarla konuşmak iletişim kurmak çok güzel bir şey. Bayan veya erkek arkadaş olabilir. Bu gibi yada herhangi bir yaşı cinsiyeti yada yaşadığı yer olarak herhangi bir şartım yok. Sadece dürüstlük samimiyet istiyorum ve arkadaşlık benim gibi arkadaşlık amacı olan kişilerin yazmasını istiyorum.

  Arkadaş Arıyorum Paris - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 8 Mart 2020 8 Mart 2020 — 11:34

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017