arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Yazdıklarınız çok dürüstçe, açıkca belirtmek isterim ki; emekçi bir kadınsınız ve çocuklarınızla çok ilgilisiniz, sanırım küçükler ve velayetleri sizde olsa gerek. Tanışmak, yazışmak hatta bir şeyler paylaşmayı çok isterim. Güzelliğiniz (Hem görsel, hemde içsel) karşısında bu cesaretli davranışımı anlayışla karşılayın lütfen. Başarılı bir hayat temenni ederim. Ayrıca yaptıklarından değil yapamadıklarından pişmanlık duymayı tercihlerim. Felsefem: Günü yakala, yarına asla güvenme (Geçmişe de fazla takılma), yaşamda katkın bulunsun.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017