arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Yabancı Dillerde Arkadaş Ne Demek

 • İsim : Büşra
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 132
 • Yabancı Dillerde Arkadaş Ne Demek

  Büşra; Profiline Mesaj Gönder

  Arkadaşlık yada dost kelimesi gerçekten çok özel bir kavramdır. Ancak her zaman bu kavram yada bu kelimenin anlamını bilmek gerçekten zor bir durum. İşte bende bugün yabancı dillerde arkadaş ne demek yada arkadaşlık kelimesi her yerde aynı mı bunu bakmak istedim.

  Ben bekar çalışan bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Arkadaşlığa dostluğa önem ve değer veririm. Ancak baktığımızda çevremize olsun yada genel olarak olsun. Eskisi gibi arkadaşlığa dostluğa önem ve değer vermek yok. Peki bunun nedeni ne acaba diye oturup hiç düşündük mü? Hayır bence. Ancak artık eskiye oranla gerçek arkadaşlık yada gerçekten dostum diyecek insan bulmak zor.Bunların başında da artık eskisi gibi olmadığımızdan herkesin kendisini düşünmüş olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Bunun için de bende yabancı dillerde arkadaş ne demek orada da arkadaşlık kelimesi anlam olarak aynı mı bakmak istedim. Arkadaş demek sırtını yaslayabileceğin seni dinleyen anlaşabildiğin her zaman senin yanında olan ve ne olursa olsun aynı fikirde olmasanız bile sana her zaman gerçekleri ve doğruyu söyleyebilen kişidir.

  Ancak baktığımızda bu şekilde arkadaşlıklar eskide kaldığını görmek zor değil. Özellikle hayatımıza sosyal medyaların girmesi ve insanların toplum olarak bizim değişmemiz acısından eskisi gibi arkadaşlık kuramıyoruz. Ancak flimlerde yada dizilerde arkadaşlığa imrenir ne güzel bir arkadaşlıkları olduğunu görüyoruz.Ancak bunu gerçek hayatta bulamıyoruz. İşte bu nedenden dolayı da yabancı dillerde arkadaş ne demek bilmek gerekiyor. Aslında arkadaşlık kelimesi her dilde aynı anlama sahip.

  Yabancı Dillerde Arkadaş Ne Demek - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 10 Temmuz 2022 10 Temmuz 2022 — 14:05

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017