arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Dil Geliştirmek İçin Yabancı Arkadaş

 • İsim : Zümrüt
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 147
 • Dil Geliştirmek İçin Yabancı Arkadaş

  Zümrüt; Profiline Mesaj Gönder

  İyi günler ben bekar çalışan bir bayanım. Eskişehir de yaşıyorum. Yalnız yaşayan bir bayanım. Ailem memlekette yaşıyor. Ben iş nedeniyle hem de okul nedeniyle Eskişehir’de yaşıyorum. Aslında bakarsanız ilk defa böyle bir düşünceyle ilan açmak istedim. Aslında dil geliştirmek için yabancı arkadaş arıyordum ve burayı buldum. Ve bende bir bakmak istedim.

  Artık ülkemizde herkes imkanı olan herkes yurt dışına gitmek istiyor bunlardan biriside benim diyebilirim. Yurt dışına gitme şansım var. Hem de kolaylıkla orada yaşayan tanıdığım var ve bana istek yapıp oraya çağırabiliyor. Hani bugün dese bugün gitme şansım var. Ancak gel gör ki benim biraz kendimce çekingenliklerim var. Çünkü bambaşka bir ülke de yalnız başına dil bilmeden oraya gitmek biraz bana korkutucu geliyor. Bu durum şehir değiştirmek yada başka bir şehire taşınmaya benzer bir durum değil. Bu durum tamamen farklı bir durum. Ülke değiştirim tanımadığın dilini bilmediğin bambaşka bir ülkeye gitme durumu ve bu yüzden de oldukça korkunç geliyor. Ben de bu korkumu yenmek ve biraz olsun yabancı arkadaşlarla tanışmak ve aynı zamanda dilimi geliştirmek için, dil geliştirmek için yabancı arkadaş aramaya karar verdim. Ben 26 yaşında bekar çalışan bir bayanım.Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bayanım. Eğlenmeyi gezmeyi yeni insanlarla tanışmayı seven bir bayanım. Benim istediğim gibi bir arkadaşlık kurabilecek bir arkadaş arıyorum.

  Burada kaldığım süre zarfınca da arkadaş edinmek ve yabancı dilimi biraz olsun geliştirmek istedim. Ancak bunun için de bu gibi sosyal ağlarda arkadaş bulmak mantıklı geldi bana. Bunun için de dil geliştirmek için yabancı arkadaş aramaya karar verdim. Benim gibi düşünen ve yardımcı olmak isteyen ve yurt dışında yaşayan arkadaşlardan cevap beklerim. Bayan erkek olması benim için sorun olmaz. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Dil Geliştirmek İçin Yabancı Arkadaş - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 3 Temmuz 2022 3 Temmuz 2022 — 12:10

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017