arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Yabancı Arkadaşlık Siteleri

 • İsim : Nurdan
 • YAŞ : 25
 • Şehir : Düzce
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Lisans
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1594
 • Yabancı Arkadaşlık Siteleri

  Nurdan; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Nurdan Düzce de yaşıyorum. Bekar ev kızıyım. Arkadaşlık öncelikli amacım. İleriye dönük evlilik hayallerim olsa da her şeyden önce bir eş iyi bir arkadaş olmalı düşüncesindeyim. Bu nedenle ilanımı arkadaşlık olarak ekliyorum. Ev kızıyım çalışmıyorum ve Düzce de ailem ile yaşamaktayım. Bekar benim gibi daha önce evlenmemiş ve eşinin en iyi arkadaşı olmasını isteyen bir bey ile tanışmak istiyorum. Genel anlamda pek sosyal hayatı olmayan evcimen de denecek kadar mümkün olduğunca tüm zamanını ailesi ile geçiren bir bayanım. Aradığım beyin de benim gibi boş zamanlarını ailesi ile geçiren bir bey olmasını çok istiyorum. Aile içi iletişimi neredeyse hiç olmayan ancak her gün gezen bir çok insan var etrafta ve genellikle evlilikleri büyük mutsuzluklar ile savaşmak zorunda kalıyor. Bu nedenle aynı hatayı yapmaksızında aile içi iletişimi iyi derecede olan bir evliliğim olsun istiyorum. Her ne kadar ilanım arkadaşlık olsa da aklının bir köşesinde ciddi evlilik planları olan beylerin yazmalarını tercih ederim. Zaman geçirmek için burada değilim ve zaman geçirmek için burada olan beylerin yazmamalarını rica ediyorum. Bunların dışında karşımdaki beyin maddi ve menevi olarak evliliğe hazır bir bey olmasını tercih ederim. Yani sürekli bir işi olan ve ailesini geçindirebilecek kadar maddi geliri olan beylerin yazmalarını rica ediyorum. Bunun iki nedeni var. İlki ilerleyen zamanda evlilik düşünürsek bir engel olmaması ikincisi de sorumluluk almanın ne demek olduğunu bilen beylerin daha dürüst yaklaşımlar içinde olacağını düşünmem. Yeri gelmişken dürüstlük de benim için son derece önemli. Her bayan gibi karşımdaki beyin dürüst bir kişiliği ve dürüst bir yaşantısı olmasını tercih ederim.

  Yabancı Arkadaşlık Siteleri - - Bayan, + Tümü, Düzce - 1 Yorum arkadaş 81 26 Mart 2018 26 Mart 2018 — 14:14

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Merhaba kabul ederseniz siznle tanışmak istiyorum niyetim ciddi evlilik ileriye dönük.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017