arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Üyeliksiz Arkadaş Oyuncuları

 • İsim : Bahar
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 126
 • Üyeliksiz Arkadaş Oyuncuları

  Bahar; Profiline Mesaj Gönder

  Üyeliksiz Arkadaş Oyuncuları, artık gerçekten seni düşünen sana değer veren bir arkadaş dost bulmak o kadar zor bir durum oldu ki çünkü insanlar hem kendilerini düşünüyor kendilerine öncelik veriyor. Bu durumda insanlar da arkadaş edinememeye neden oluyor. Ben de bu durumda bir bayan olduğumdan dolayı üyeliksiz arkadaş oyuncuları ile arkadaşlık kurabileceğim bir yer aramaya karar verdim.

  Ne kadar insanlar arkadaş ve dost olarak dışarıda birbiri ile konuşsa yada buluşsa da tam olarak bu şekilde olmuyor. Artık toplum olarak o kadar birbirimizden soyutlanmışız ki insanlar birbiri ile konuşmaya dair gerek duymuyor. Bunun bana göre nedeni de hayatımıza giren ve kontrolsüz olarak kullandığımız sosyal medyaların veya chat yada arkadaşlık sitelerinin bir ilgisi olabilir. Ama baktığımda ben de üyeliksiz arkadaş oyuncuları ile birlikte bir araya gelebilmek için buraya ilan açmaktan yada bu gibi bir yerde bulunmaktan kaçamıyorum. Çünkü ancak bu şekilde insanlar birbiri ile iletişim kuruyor ve tanışma fırsatı bulabiliyor. Belki benim gibi düşünen kişiler vardır belki de yoktur tamamen bu zaten benim kendime göre fikrim. Aynı düşünce de olmaya yada aynı şeyi düşünmemize gerek yok sanırım. Herkesin kendi fikrine saygı duyarım. Zaten buranın yada bu gibi sosyal medyaların kötü olduğunu ben de düşünmüyorum. O yüzden buradayım ancak kontrolsüz kullanım insanları normal gerçek hayattan soyutlaştırdı ve herkes bir şekilde bu gibi yerlerde birileri ile arkadaşlık kurmak yada tanışmak istemekte.

  Benim gibi burada arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak ve konuşmak isteyen ve üyeliksiz arkadaş oyuncuları olarak arkadaşlıklar kurmak isteyen ve yaşı 25-35 arası olan bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Amacım sadece arkadaşlık kurmak biraz olsun sohbet edecek iyi dostluklar kurabilecek ve arkadaşlıklar kurabilecek arkadaşlar edinmek istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Üyeliksiz Arkadaş Oyuncuları - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 21 Ağustos 2022 21 Ağustos 2022 — 15:07

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017