arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Üyeliksiz Arkadaş İlanları

 • İsim : Aslı
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 114
 • Üyeliksiz Arkadaş İlanları

  Aslı; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar ben Aslı İzmir’de yaşıyorum. Üyeliksiz Arkadaş İlanları, öğrenci bekar yalnız yaşayan bir bayanım. 2. sınıf üniversite öğrencisiyim. Burada bulunma amacım kendime ev arkadaşı aramak istediğim için genellikle üyeliksiz arkadaş ilanları bakmak istedim. Ve burasını buldum.

  Bu nedenden dolayı da ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Evim güzel genş rahat 3 odalı bir ev. Temiz titiz düzenli ve tertipliyim. İlk sınıf ev arkadaşım yoktu yalnız yaşadım. Ancak hem maddi sebeplerden dolayı hem de yalnız tek başına bir ev ile uğraşmak zor olduğundan dolayı yanıma ev arkadaşı aramaya karar verdim. Benim gibi okuyan olabilir ev arayan bir öğrenci olabilir. Veya çalışan da olabilir yani illa üniversiteden olması gerekmiyor. Kendi arkadaşlarımdan kimse ev arkadaşı aramadığından dolayı burada bu şekilde üyeliksiz arkadaş ilanları bir ilan açmak istedim. Başka bir amaç için yazanlara kesinlikle cevap vermem. Benim gibi bayan bir arkadaş arıyorum. Eğer yazacak olan kişi iki kişi ise o da olur. Aradığım ev arkadaşı temiz düzenli tertipli olmasını isterim. Evimi dağınık yada kirli bırakmak bana göre değil. Bu konuda gerçekten takıntılıyım. Bunu da belirtmek isterim.

  2 tane fazladan odam var eşyası var içinde odanın ama kendi eşyaları olan olursa yardımcı olabilirim. Benim gibi ev arkadaşı arayan İzmir’de yaşayan ve arkadaşlık kurmak hem de ev arkadaşı arayan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Dürüst saygılı güvenilir olmasını isterim. İlgilenen arkadaşların üyeliksiz arkadaş ilanları cevaplarını beklerim.

  Üyeliksiz Arkadaş İlanları - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 4 Eylül 2022 4 Eylül 2022 — 13:33

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017