arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Ücretsiz Bayan Arkadaş Bulma

 • İsim : Damla
 • YAŞ : 35
 • Şehir : Bolu
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Lise
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 2160
 • Ücretsiz Bayan Arkadaş Bulma

  Damla; Profiline Mesaj Gönder

  Ben damla Bolu da yaşayan 35 yaşında dul bir bayanım. Bu zamana kadar bir kez evlendim ve bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Çok kısa süren ilk evliliğim 27 yaşımda iken noktalandı. Anlaşamadık boşandık. Burada bulunma ve bu ilanı oluşturma nedenim dürüst bir bey ile tanışarak evlilik yapmak istemem. Boşandığım zamandan bu zamana kadar yalnız yaşıyorum ve ekonomik bağımsızlığım için çalışıp kendi ayakları üzerinde duran bir bayan oldum hep. Genç dul bir bayan olarak başlarda piskolojik durumumdan ötürü içime kapansamda artık bu yaşam şeklim olmuşdurumda. Tüm zamanımı işime ve kendime ayırıyorum. Bu şekilde çok daha huzurlu ve mutlu oluyorum artık. Sanırım geçen onca zaman beni çok daha evcimen bir bayan yaptı.

  Aradaığım bey benim gibi ciddi amaçlar ile burada olan bir bey olmalı. Benim gibi ailesi ve işi ile vakit geçirmekten huzur bulan beyler ile çok daha mutlu olabileceğimi düşünüyorum. Dul da olabilir ya da hiç evlenmemiş de olabilir. Çocuk sahibi olmaması şartı ile. Çocuk sahibi olmak önemli bir dönüm noktası ve bu heyecanı ilk kez eşim ile yaşamayı çok istiyorum bu nedele bu şartımı eklemek istedim. Ayrıca dürüst bir kişiliği ve dürüst bir yaşantısı olması çok önemli. Eşi ile herşeyden önce arkadaş olabilen, her derdini sorununu eşi ile konuşabilen, eşinin her derdine sorununa ortak olabilen, yani eşi ile iletişimi yüksek bir evlilik hayali kuruyorum. İlk evliliğim karşılıklı birbirimimizi anlayamamaktan ve iletişim sorunlrı nedeni ile noktalandı ve aynı hatayı tekrar yapmak istemiyorum. Maddi amaçlar ile burada değilim. Çok yüksek maddi gelirler peşinde değilim. Bu nedenle olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek seviyede maddi gelire sahip ve sürekli bir işe sahip her bey yazabilir. Dış görünüş ya da fiziksel olarak herhangi bir kriterim yok. Gönül güzelliği benim için her şeyden önce gelmekte. Kriterlerime uyan beylerin mesajlarını bekliyorum.

  Ücretsiz Bayan Arkadaş Bulma - - Bayan, + Tümü, Bolu - 2 Yorum arkadaş 81 13 Nisan 2018 13 Nisan 2018 — 12:53

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Merhaba ben mesut sizinle tanışmak isterim 25 yaşındayım telefon numaram bu arada düzceliyim e posta adresindende ulaşabilirisiniz yazıyorum.

  2. mrb damla bursadan erol ben yaş 42 bekarım niyetim evlilik dir düzenimi kurmak bir şeyleri paylaşmak eşimle zaman geçirmek ilgilenmek isterim niyetim ciddidir dangalaklık peşinde degilim seni tanımak istiyorum işim evim mevcutdur sigara alkol yok

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017