arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Telefon Arkadaşlık Siteleri

 • İsim : Alara
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 302
 • Telefon Arkadaşlık Siteleri

  Alara; Profiline Mesaj Gönder

  İyi günler ben sohbet etmek isteyen arkadaşlık kurmak isteyen bekar bir bayanım. Aslen türküm ama uzun zamandır yurt dışında yaşıyordum.Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık bazı nedenlerden ötürü şimdi Türkiye ye geri döndüm. Benim istediğim telefon arkadaşlık siteleri bakmak ve buradan konuşabileceğim sohbet edebileceğim bir arkadaş bulmak istiyordum.

  Biraz kendimi tanıtayım. Ben yaşım 35 bekar çalışkan bakımlı kibar içten samimi saygılı dürüst bir bayanım. Daha önce yurt dışında yaşadım. Orada evlenmiştim. Ve orada yaşadım. Ancak boşandıktan sonra tek başına orada yaşamak zor geldi. Bir süre idare ettim ama artık daha fazla hem tek olmama hem de maddi yönden sıkıntıya düştüğümden buraya Türkiye ye gelmeye karar verdim. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Benim istediğim konuşabileceğim arkadaşlık yapabileceğim şu sıkıntılı zamanlarımda bana destek olacak destek de maddi bir destekten bahsetmiyorum manevi destek olacak arkadaşlık yapacak bir arkadaş arıyorum. Bunun için de telefondan da görüşsek yada yüz yüze de görüşsek benim için olur. Antalya da yaşıyorum. Yurt dışından dönünce burada yaşamaya karar verdim. Bu yüzden zaten telefon arkadaşlık siteleri bakmaya ve kendime arkadaş aramaya karar verdim.

  Benim gibi ilgilenen arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen maddi yönden bir beklentim yok bunu da belirtmek isterim. Şu an evlilik yada ciddi bir ilişki de düşünmüyorum.Sadece istediğim konuşmak arkadaşlık kurmak ve sohbet etmek istiyorum. İşte bunun için de telefon arkadaşlık siteleri ilgimi çekti çünkü telefondan da konuşabilir veya yüz yüze de tanışıp arkadaşlık kurabiliriz. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Telefon Arkadaşlık Siteleri - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 9 Temmuz 2021 9 Temmuz 2021 — 12:33

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Merhaba

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017