arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Telefon Arkadaşlık Uygulamaları

 • İsim : Melis
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 245
 • Telefon Arkadaşlık Uygulamaları

  Melis; Profiline Mesaj Gönder

  Artık arkadaş eklemek arkadaş bulmak eskiye oranla artık daha kolay bir hal aldı. Günümüze baktığımızda bir sürü arkadaşlık siteleri yada yeni insanlarla tanışmak için bir sürü buna benzer yerler kuruluyor. İşte bunun için de telefon arkadaşlık uygulamaları yada bulmak için yeni insanlarla iletişim kurmak konuşmak arkadaşlık yapmak için bu gibi yerler artık daha iyi oluyor.

  Çünkü insanlar artık içine kapandı ve arkadaş bulmak konuşmak isteği birisiyle sohbet etmek tarafsız davranabileceği hiç tanımadığı insanlarla arkadaşlık kurmak sosyalleşmek için günümüzde artık bir çok yerde bunun için aracılar var. Ama önemli olan bu aracıların içinde kendimize uygun olanı bulmak kendimizi rahat hissedebileceğimiz yeri bulmak daha önemli oluyor diye düşünüyorum. Çünkü bir insan telefon arkadaşlık uygulamaları benim isteğim içinde güvendiği kendisine gerçekten burada arkadaş bulabileceğine inandığı güvendiği bir yer olmazsa bu iş çok uzar uzun bekleyişler gelmeyen cevaplar içinde bir bekleyiş olur. İşte bunun için de özellikle seçer iken arkadaş bulabileceğin ve güvenebileceğin bir yer olması gerçekten özel bir yer olur. Bunun için de bu gibi yerlere katılır iken daha çok kendisine göre mi veya güvenebileceği bir yer mi ona bakıyor.

  En azından ben ilan açmadan önce bu gibi önceliklerim vardı. Ve geçenekten güvendiğim ve arkadaş bulabileceğime inandığım bir yer. Bunun için de bende burada telefon arkadaşlık uygulamaları ile konuşabileceğim sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim ve yeni insanlarla tanışabileceğim bir arkadaş bulmak istediğim için bu ilanı açıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Telefon Arkadaşlık Uygulamaları - - Bayan, + Tümü - 3 Yorum arkadaş 81 19 Kasım 2021 19 Kasım 2021 — 13:27

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. selamlar melisa nasolsin iyisin onsaalaah.

  2. Merhaba hanım efendi ben de 60 yaşında yalnız emekli bir öğretmenim. Ben de sizin gibi bir arkadaş ile tanışmak ve muhabbet etmek istiyorum. Sizinle konuşmak benim içinde harika olacak. Mesajını bekliyorum.

  3. Sizle tanışmak isterim müsaitseniz.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017