arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Tamamen ücretsiz bayan arkadaş arama

 • İsim : Jale
 • YAŞ : 27
 • Şehir : İstanbul
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1790
 • Tamamen ücretsiz bayan arkadaş arama

  Jale; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Jale 27 yaşındayım daha önce bir evlilik yaptım ayrıldım. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Çalışıyorum ve aynı zamanda ailem ile yaşıyorum. İlk defa bir arkadaşlık sitesine profil oluşturuyorum. Üye olmadan profil oluşturabildiğini görünce bir profil oluşturarak ben de şansımı denemek istedim. Bu zamana kadar diğer arkadaşlık sitelerinde uzun uzadıya formlarda özel kimlik bilgilerimi vermek istemediğimden genellikle çakinirdim ancak burada farklı gibi geldi. Malum ilk defa bir profil oluşturuyorum ve biraz diğer profiller nasıl doldurulmuş onlara bakarak kendi profilimi doldurmaya çalışacağım.

  Öncelikle her genç kadın gibi bende ciddi niyetlerle ve mutlu bir yuva kurma hayali ile bu profili hazırlıyorum. Bence mutluluğun temelinde iki şey var bunlardan ilki karşılıklı sevgi ve diğeri de karşılıklı dürüstlük. Bu nedenle dikkat edeceğim ilk konu karşımdaki beyin bana ne kadar dürüst bir şekilde yaklaştığı ve ne kadar dürüst bir yaşantı sürdürdüğü olacaktır. Diğer bir konu da amddi konular. Meddi olarak çok büyük beklentiler ile buraya profil oluşturmuyorum ancak her evliliğe hazır beyde de olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek seviyede bir maddi durum ve sürekli bir iş istemem sanırım fazla karşılanmayacaktır. Bende çalışan bir bayan olarak gerektiğinde çalışıp aile bütçeme katkıda bulunabilirim. Tabi karşımdaki beyin çalışan bir eşi olması durumunu yadırgamaması gerekir. Dış görünüş olarak elbette kriterlerim olacaktır ama burada profilime ne gibi yorumlar geleceğini bilemediğimden gelen yorumlar doğrultusunda hayalimdeki bey ile tanıştığımı düşünürsem kendisine bu kriterlerimi iletirim diye düşünüyorum. Ayrıca içi güzel dürüst bir bey ile karşılaşmam halinde karşılıklı birbirimizi seversek dış görünüşten hiç bahsetmeyebilirim de orasını şimdilik tam bilemiyorum.

  Tamamen ücretsiz bayan arkadaş arama - - Bayan, + Tümü, İstanbul - 2 Yorum arkadaş 81 14 Ocak 2018 14 Şubat 2018 — 14:38

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Slm ben ankaradan tuncay zaman kısıtlaması olmayan ankarada yasayan bayan arkadaş arıyorum.

  2. Merhaba Jale gercekmisin

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017