arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sohbet Edilecek Konular

 • İsim : Melisa
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 125
 • Sohbet Edilecek Konular

  Melisa; Profiline Mesaj Gönder

  Sohbet Edilecek Konular genellikle birisiyle tanıştığında yada hayatında yeni bir ortama gireceksin ve burada yeni arkadaşlıklar kuracaksın ve yeni insanlarla tanışacaksın ama ne konuşacağını yada nasıl başlayacağını bilmek bazen zor olabilir. Özellikle sohbet konusunda bazen sorun yaşayabilir ve ya tedirgin de olabiliriz. İşte bunun için de sohbet edilecek konular bakmak yada bir ortama girmeden önce biraz fikir almak önemlidir.

  Sohbet etmek yeni arkadaşlıklar kurmak yeni ortamlarda takılmak güzel bir duygudur. Ancak bazen insan yeni arkadaşlıklar kurabilmek yada bir ortama girdiğinde yeni insanlarla tanışabilmek için sohbet edilecek konular bakmak isteyebilir. Benim için de bu kadar önemli olan bu konu hakkında en azından duygu ve düşüncelerimi biraz olsun aktarmak istedim. Bu durum herkes için geçerli olmasa da benim gibi utangaç çekingen bir kişiliğiniz var ise bir ortama girince geriliyorsanız ve nasıl sohbete başlayacağınızı veya ne sohbeti edeceğinizi bilmiyorsanız bu durum size biraz olsun yardımcı olacağını düşünüyorum. Çünkü ne kadar ben tek gibi görünsem de bu durumu yaşayan bir çok kişi olduğunu düşünüyorum. İster toplu arkadaş ortamı olsun ister yeni tanışacağın bir kişi olsun durum hep aynı oluyor bende. Ben de bunun için bu gibi ortamlarda ne konuşabiliriz yada nasıl sohbette başlarız diye düşünüyorum.

  Bence bunun için en iyi yöntem karşınızda ki bayan tanımıyorsanız kendi sevdiklerini yada hayatta hoşlandığını korktuğunuz şeylerden başlayarak bir sohbet başlatabilirsiniz. Tanıdığınız kişi ise bu biraz daha kolay olur. Onunla sohbete başlamak için ortak yanlarınızdan yola çıkarak spor hakkında yada örneğin hayatın pahalılığı hakkında bir konuşma başlatarak yada diğer sohbet edilecek konular bakarak bir sohbet başlangıcı yapmış olursunuz. Ve bu sizi daha rahat etmenizi sağlayacağını düşünüyorum.

  Sohbet Edilecek Konular - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 8 Şubat 2023 8 Şubat 2023 — 13:42

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017