arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hatay’da Arkadaş Arıyorum

 • İsim : Beril
 • YAŞ : 34
 • Şehir : Hatay
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 975
 • Hatay’da Arkadaş Arıyorum

  Beril; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Hatay’da yaşayan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Buraya ilan açma sebebim hem arkadaşlık kurmak hemde ciddi bir ilişki kurabilmek için buraya yazma bir arkadaşlık sitesine yazmak yada ilan açmak Hatay’da arkadaş arıyorum ilanını açmak istedim.

  Belki size tuhaf yada başka türlü gelebilir. Ama inanın benim de daha önce aklımda herhangi bir arkadaşlık sitesine yazmak ilan açmak yada üyelik oluşturmak gibi bir düşüncem yoktu. Ancak yalnızlık kimsesiz olmak çok sıkıcı bu durumda olmayan kimse anlayamaz beni. Ne kadar anlıyorum derseniz de benim hikayem sizinkinden farklı herkes hayatta yalnız kalıyor yada yanlış seçimlerinden dolayı yalnız kalıyor olabilir ama ben hep yalnızdım. Daha herhangi bir seçim yapmamış iken bile yalnızdım. O nedenden dolayı buraya arkadaşlık kurmak veya olursa ciddi bir ilişki güzel temiz bir hayat başlangıcı yeniden başlamak için Hatay’da arkadaş arıyorum ilanı açmak ve arkadaşlık sitesine girip ilan bırakmak istedim. Asla maddi amaçlar için veya başka amaçlar için burada bulunmuyorum. Bu amaç için yazan olursa lütfen yazmayın cevap vermem çünkü. Zaten insanlara zor güvenen zor ısınan bir bayanım birde üstüne buraya yazmak benim için ne kadar zor bilemezsiniz. Ama artık yapacak başka bir şey gelmedi aklıma zaten o yüzden arkadaşlık sitelerine bakmaya bana göre en uygun gelen bir yer aramaya başladım. 34 yaşında hiç evlenmemiş bekar yalnız yaşayan Hatay ve çevresinden olursa arkadaşlık kuracağım insan yada ciddi düşüneceğim bey Hatay ve çevresinden olursa çok mutlu olurum. Çok küçük yaştan okur iken hem çalışıp hem okumaya çalıştım. Çok çektiğime inanıyorum. Hayat ve kader dedim hem. Bazı insanlar doğuştan sansız olabilir. Sakın çalıştığım için demiyorum bunu kimsesiz büyümek çok zor olduğundan diyorum. Annem babamı hiç tanımadım. Babannem ile büyüdüm ben oda vefat edikten sonra öyle el kapılarında yaşamaya hayatta kalmaya çalıştım. Bu yüzden insanlara çok zor güvenirim. Dürüst, saygılı, samimi bir bayanım. Benim için her şeyden önce dürüst olmak ve bana dürüst davranılmasını isterim.

  Aradığım Hatay’da arkadaş arıyorum bayan veya erkek olabilir arkadaşlık kurmak için bayan veya bey olması benim için önemli değil. Hatay ve çevresinden olursa çok memnun olurum. Çünkü aradığım arkadaşlık samimi dürüstlük bu yüzden bunlar benim için çok önemli. Seviyeli ve saygı çevresinde konuşabileceğim dertleşe bileceğim anlayışlı bir arkadaş arıyorum.

  Hatay’da Arkadaş Arıyorum - - Bayan, + Tümü, Hatay - 2 Yorum arkadaş 81 4 Şubat 2020 4 Şubat 2020 — 13:30

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Slm serinyol kampüsteki evimde yanlız yaşıyorum tanışabilirmiyiz detayları tanıştıktan sonra konuşuruz.

  2. Ben fatih osmaniye merkezdeyim. intercity (şehirler arası) insanlar ile tanışmayı severim. kabul ederseniz tanışabiliriz.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017