arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Evlenmek Dul Bayan Arıyorum

 • İsim : Levent
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 664
 • Evlenmek Dul Bayan Arıyorum

  Levent; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben evleneceğim bir bayan aradığım için bir arkadaşlık sitesi bakıyordum. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya evlenmek dul bayan arıyorum bunun için de hayatımı birleştirebileceğim dürüst bir bayanla evlenmek istiyorum. Umarım ilana başlamadan önce beni anlayan gerçekten niyeti evlilik olan bayanlar yazar diye umuyorum.

  Ben daha önce başka arkadaşlık sitelerine baktım ancak benim için uygun gelmedi ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak istedim. Zaten aklımda uzun zamandır vardı ancak bir türlü kendime ilan açabileceğim bir site yada bulunabileceğim bir site bulamadım bu nedenden dolayı da evlenmek dul bayan arıyorum şeklinde buraya ilan açmak istedim. Ben 53 yaşında bekar bir beyim. Kastamonu da yalnız yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var oda artık büyüdü ve kendi yuvasını ailesini ve kendine ait bir düzen kurdu. Ben de artık yalnız kaldım ve bu nedenden dolayı da evlenmek tekrar evlenmeyi düşündüm. Ancak tekrar dan hayatımı birleştirebileceğim doğru kişi çıkmadı ve bir daha aynı şekilde bir evlilik yaşamamak için biraz seçici davranıyorum galiba. Çalışıyorum kendime ait bir iş yerim var onu işletiyorum. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Evine ailesine bağlı kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan bir beyim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Önce ki evliliğim bazı sebeblerden ötürü olmadı yürümedi. Bunu burada bahsetmek istemiyorum.Eğer beni tanımak isteyen ciddi düşünen bir bayanla arkadaşlık kurarsam tabi o kişiye her şeyi anlatırım. Ama burada genel olarak bahsetmek istemiyorum sadece.

  Benim gibi tekrar evlilik düşünen hayatını birleştirmek isteyen evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst,saygılı, samimi, evine ailesine düşkün evlenmeyi düşünen evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olabilir. Maddi bir amaç için değil de gerçekten bir aile kurmak isteyen yaşı 45-53 arası olan evlenmek dul bayan arıyorum ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Evlenmek Dul Bayan Arıyorum - - Bay, + Tümü - Yorum arkadaş 81 29 Ağustos 2020 29 Ağustos 2020 — 14:51

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017