arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Evlenmek Boşanmak Kader Midir

 • İsim : Cansel
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 435
 • Evlenmek Boşanmak Kader Midir

  Cansel; Profiline Mesaj Gönder

  Hayatımız da ki bazı şeyleri kadere bağlayan kişiler vardır. Bazı olaylar kader deyip geçeriz. En çok kader dediğimiz olay ise evlenmek ve boşanmaktır. Evlenmek boşanmak kader midir diye kendi kendimize sorar ve bazen kaderimiz bu şekilde deriz.

  İşte ben de aslında boşanmış bir bayan olarak neden kader dediğimizi anlamaya çalışıyorum. Kader bizim için bir sığınak mı yok sa gerçekten kaderimiz bu şekilde mi oluyor. Bazen bize bir soru gelir neden evlendin yada neden boşandın neden bu kişi ile evlendin ki evliliğin de sorun yaşayanlar benim ne demek istediğimi daha iyi anlayacaklarını düşünüyorum. Ve bu durumu kader deyip boyun eğmek mi önemli. Bence bana göre tabi kaderimiz de ne yazılı ise onu yaşıyoruz. Boşanmak da yanlış kişi ile evlenmek de ve daha sonradan boşanmak da bizim için kaderimiz de olanı yaşıyoruz. Ancak bazı durumlar kadere bağlanmamalı çünkü bize akıl vermiş rabbimiz ve bu aklımızı doğru kullanmamız doğru seçeneklerde kullanmamız gerekli bazen yanlı kişi ile evlilik yaparız ancak bu bizim seçimimiz olur. Ve bu evliliğimizde ki sorunları ilk başta kendimizi sorgulamalıyız ondan sonra biz elimizden gelen herşeyi yaptıktan sonra kadere bağlamalıyız. Evlenmek boşanmak kader midir diye direk olayları elimizden gelenini yapmadan olayları kadere bağlamak bana göre yanlış. Ancak evliliğimiz için ve boşanmamak için elimizden geleni yapalım ondan sonra yine olaylar aynı şekilde gelişiyorsa bu kaderdir o zaman bana göre.

  En azından ben bu şekilde düşünüyorum.Direk olayları yada yaşadıklarımızı kadere bağlamak yanlış bana göre. Kendimizi bu yoldan dolayı bir çıkış olarak kullanıyoruz ve bu bana yanlış geliyor.Ancak gerçekten her şeyi evliliğimiz için olsun boşanmmak için olsun yaptıktan sonra ve yaptığımıza inanıyorsak ve buna rağmen boşanıyorsak ve ya evliliğimiz kötü gidiyorsa işte bu duruma kader diyebiliriz bana göre en azıdan evlenmek boşanmak kader midir diye bu konu hakkında bu şekilde düşünüyorum.

  Evlenmek Boşanmak Kader Midir - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 28 Ağustos 2020 28 Ağustos 2020 — 13:24

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017