arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Dul Arkadaş Arıyorum

 • İsim : Dilber
 • YAŞ : 38
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 533
 • Dul Arkadaş Arıyorum

  Dilber; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben dul yalnız yaşayan bir bayanım.Kütahya da yaşıyorum. Çalışan pek sosyal olmayan evi çocuğu ile ilgilenen bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Bir çocuğum var ve ben de hem çocuğumla ilgileniyorum hem de çalışıyorum. Buraya ilan açma sebebim ise ciddi düşünen evlenmeyi amaçlayan bir beyle tanışmak ve arkadaş olmak istediğimden dolayı bu dul arkadaş arıyorum ilanını açmak istedim.

  Benim gibi dul arkadaş arıyorum daha önce evlilik yapmış ayrılmış evine ailesine düşkün ne istediğini bilen ailesine sahip çıkan evine eşine düşkün bir bey arıyorum. Yaşım 38 bekar bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, neşeli bir bayanım. İşten arta kalan zamanlarımda evimle ailem ile ilgilenmeyi çok severim. Pek öyle dışarı çıkıp gezmek benim tarzım değil. Ancak çocuğum isterse bunalmış olursa onunla çıkıp gezdirmeyi mutlu etmeyi daha çok severim. Sonuçta o mutlu olunca bende mutlu oluyorum. Evime aileme düşkün bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak insanlar anlaşamaz boşanır ve ayrılır. Biz de anlaşamadık olmadı ne kadar istersen iste olmayınca olmuyor. Bu nedenden dolayı da ayrıldık. Benim istediğim benim gibi düşünen ciddi olan tekrar evlenmeyi düşünen bir beyle tanışıp arkadaş olmak ve olursa birbirimizi tanırsak ileriye doğru evlenmek istiyorum. Maddi bir beklentim yok. Eğer tanışacağım bey başka bir ilde yaşıyorsa taşınabilirim benim için sorun olmaz. Evlendikten sonra çalışmaya devam etmek isterim ki evime aileme destek olmak isterim.

  Aradığım bey yada hayatımda olmasını istediğim bey ciddi olmalı evine ailesine sahip çıkan ilgilenen bir bey olmasını isterim. Yaşı 38-47 arası olabilir. Dediğim gibi maddi bir beklentim yok evine ailesine bakabilecek düzeyde olması benim için yeterlidir. Dürüst, saygılı samimi bir bey olması benim için önemlidir. Kötü bir alışkanlığı olmayan evine ailesine bağlı sahip çıkan ilgilenmesini seven gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Benim gibi kendine dul arkadaş arıyorum ilgilenen bir bey arıyorum.

  Dul Arkadaş Arıyorum - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 6 Haziran 2020 6 Haziran 2020 — 14:56

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Arkadaş sohbet

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017