arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Dul Arkadaş Arıyorum Antalya

 • İsim : Tolga
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Antalya
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 570
 • Dul Arkadaş Arıyorum Antalya

  Tolga; Profiline Mesaj Gönder

  İyi günler ben aslında uzun zamandır bu arkadaşlık sitesini takip ediyordum. Ancak bir türlü kendi açımdan kısmet olmadı kendi ilanımı açmaya. Diğer arkadaşların paylaştığı ilanlara baktıkça artık bende kendi ilanımı açmak istedim. Ben kendime dul arkadaş arıyorum Antalya yaşayacak benimle bir ömür boyu olabilecek ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

  Ben Antalya da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı bizde hayatlarımızı ayırmaya karar verdik. Bence evlilik çok kutsal bir şey ve herkes beceremez evliliği gerçek anlamda yapamaz. Ben önceki evliliğim de mutlu olamadım. Evlilik dediğin birisine bağlılık sevgi ve saygı gerektirir. Ve evinde mutlu olmasını ailenle birlikte mutlu olmasını bilmen gerekir. Evlilikte bencillik olmaz bana göre ancak bunlarla karşılaştım ve olmadı yürümedi. Kimse yuvasını ailesini yıkmak istemez. Çünkü tekrar dan bir yuva kurmak aile kurmak çok zor bir şey. Ancak ben ne kadar istemesem de olmayınca olmuyor bir şey. Sen ne kadar uğraşırsan uğraş tek kişinin uğraşması yetmiyor. Evlilik dediğin iki kişi için de çapa uğraş emek harcamak gereklidir. Tek kişinin uğraşması yada emek harcamasıyla yürümüyor. Tıpkı benim yaşadığım gibi.Önce ki evliliğim den 2 çocuğum var. İkisi de benimle kalıyor. Tabi çok küçük değiller ancak yine benimle kalıyorlar. Yaşım 45 bekar bir beyim. Dürüst, saygılı, samimi, kibar ve nazik bir beyim. İşi gücü olan maddi yönden sıkıntım yok çok şükür. Ben tekrar evlilik düşünen beni anlayan dinleyen evine ailesine bağlı bir dul arkadaş arıyorum Antalya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Çünkü Antalya da kurulu bir düzenim var. Ve onu bozmak istemiyorum.

  İlgilenen bayan arkadaşların ilk başta evliliği düşünmesi ciddi olması hayatını birleştirmek isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine bağlı vakit geçirmesini seven evin ailenin kıymetini bilen sıcak bir yuva kurmak isteyen bir dul arkadaş arıyorum Antalya yaşamak istemesi veya yaşayan bir bayan olması benim açımdan önemlidir. Evlenmiş ayrılmış çocuğu olabilir. Yaşı 35-45 arası olan ciddi evlenmeyi düşünen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorumç

  Dul Arkadaş Arıyorum Antalya - - Bay, + Tümü, Antalya - Yorum arkadaş 81 7 Haziran 2020 7 Haziran 2020 — 16:25

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017