arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Çöpçatan sitesi

 • İsim : Burcu
 • YAŞ : 27
 • Şehir : İzmir
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 3488
 • Çöpçatan sitesi

  Burcu; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Burcu İzmir de yaşıyorum. 27 yaşında çalışan dul bir bayanım, yalnız yaşıyorum aynı zamanda ilk eşimden ayrıldığımdan bu yana çalışmaktayım. İlk evliliğim çok kısa sürdü ve bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Genellikle pek gezmeyen evcimen bir bayanım denebilir. Tüm zamanımı işime ve kendime ayırmayı seviyorum. Ayrıca yalnız yaşayan dul bir bayan olarak sosyal olarak da bu davranışımdan kaynaklı etkilerden çok memnunum denebilir. Maddi sorunlarım yok. Buraya profil ekleme nedenim evlilik amaçlıdır. Maddi sorunları nedeni ile evlenmek isteyen biri değilim. Onca zaman sonra yalnız kendi ayakları üzerinde duran bir bayan olarak artık yalnız çok daha fazla dokunmaya başladı. Benim gibi dürüst bir yaşantı süren bir bey ile tanışarak evlenmek niyetindeyim.

  Aradığım bey az evvelde bahsettiğim gibi dürüst bir kişiliğe sahip olmalı ve dürüst bir yaşantıya sahip olmalı.Burada bulunma nedeni benim gibi evlilik olmalı. Maddi olarak evliliğe hazır her bey gibi ailesine bakabilecek bir seviyede maddi gelire sahip olmalı ve sürekli bir işi olmalı. Dış dörünüş olarak bir kriterim yok. Elbette dikkat edeceğim konular var ama o noktaya geldiğimiz bir bey olur ise ayrıca sorabilirim diye düşünüyorum. Kriterlerime uymayan ya da başka niyetler ile yazılan mesajlara yanıt vermeyi düşünmüyorum. Bunu profilime eklemek istedim özellikle ki boşuna yanıt beklemesinler. Ayrıca kriterlerime uyan beyler hangi kriterlerime uyduklarını ve kendi kriterlerini de belirtirlerse çok sevinirim. Yazacağınız mesajlarda siz de biraz olsun kendinizden bahsedebilirseniz sizin hakkınızda ben de bir ön fikir sahibi olabilirim.

  Çöpçatan sitesi - - Bayan, + Tümü, İzmir - 4 Yorum arkadaş 81 28 Ocak 2018 14 Şubat 2018 — 13:55

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Gerçek tanımak isterim zizi.

  2. selam izmirden özcan ben 34 yaşındayım.

   1. Merhaba.

  3. tanışıp birbirimizi tanımak en doğrusu.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017