arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Bayan arkadaş ilanları

 • İsim : Rüya
 • YAŞ : 28
 • Şehir : Şanlıurfa
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1873
 • Bayan arkadaş ilanları

  Rüya; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Rüya 28 yaşındayım Urfa da yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım anlaşamadık ayrıldık. İlk evliliğimden çocuk sahibi değilim. Çok kısa süren bu evliliğimden bana kalan insanlara olan güvensizliğim oldu. Urfa da ailem ile yaşıyorum, çalışmıyorum, ev hanımıyım denebilir. İlk defa bir bayan arkadaş ilanları sitesi profili oluşturuyorum bu nedenle eksiklerim olur ise mesaj ile iletirseniz zevkle sorularınızı yanıtlarım.

  Aradığım bey herşeyden önce benim gibi ciddi niyetlerle burada bulunan bir bey olmalı. Gönül eğlendirme ya da vakit geçirme amacında olan beyler yazmazlarsa çok sevinirim. Yukarıda da belirttiğim gibi ilk evliliğimden sonra karşı cinse olan güvenimi tamamen kaybettim. Bu nedenle dürüst bir kişilik ve dürüst bir yaşantısı olan beyler yazarlarsa sevinirim. Bu kalıptaki beylere çok daha kolay güvenebileceğimi düşünüyorum. Maddi olarak evliliğe hazır her beyde olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek seviyede maddi gelire sahip ve sürekli bir işi olan her bey yazabilir. Karşılıklı sevgi saygı ve güven çerçevesinde huzurumuz yerinde olduğu sürece ve tabiki eşim de izin verdiği sürece ben de çalışıp aileme katkı sağlayabilirim. Yeterki huzurlu mutlu bir ailemiz olsun. Bunlara ek olarak aradığım bey ya hiç evlilik yapmamış ya da dul çocuk sahibi olabilir. Çocukları sevmediğimden değil ancak bu ilk heyecanı eşim ile birlikte yaşamayı her genç bayan gibi ben de çok istiyorum. Diğer yandan önceki evliliğinden çocukları olupta bu çocukların pisikolojik durumlarını da olumsuz yönde etkilemek isteyeceğim en son şey olur açıkçası. Mesajlarınızı bekliyorum.

  Bayan arkadaş ilanları - - Bayan, + Tümü, Şanlıurfa - 1 Yorum arkadaş 81 21 Ocak 2018 14 Şubat 2018 — 14:34

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Merhaba numaram şanlıurfa danım.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017