arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Sohbet Sözleri

 • İsim : Gönül
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 413
 • Arkadaş Sohbet Sözleri

  Gönül; Profiline Mesaj Gönder

  Arkadaşlık kurmak birisiyle sohbet etmek seni anlayan dinleyen gerçekten seni önemseyen birisiyle sohbet etmek arkadaşlık kurmak insanı psikolojik olarak gerçekten iyi hissettirir. Yalnız olmadığını kendisini bu hayatta yalnız olmadığını anlar. Ancak arkadaş sohbet sözleri burada devreye giriyor işte.

  Ne kadar arkadaşlık kurmak arkadaş edinmek güzel bir şey olsa da gerçek arkadaşlığı dostluğu kurmak da bir o kadar zor oluyor. Sonuçta arkadaşlık denilen şey gerçek olmalı senin yanında olacak kişi seni anlamalı seni önemsemeli seni sen olduğun için sevmeli bunun için de bende arkadaş sohbet sözleri bakıyordum ki bir arkadaşla sohbet edebilmek yada biraz konuşabilmek için bu sözlerden daha güzel bir başlangıç olmaz diye düşünüyorum. Sonuçta insanı gerçekten anlayan yine arkadaşı olur.Benim için önemli olan gerçekten insanı anlayan bir arkadaşı olması çünkü arkadaş edinmemeyi yanında kimsenin olmaması zor bir durum çünkü insan kendini yalnız hissediyor yalnız olduğunu yalnız kaldığını daha iyi anlıyor. Yalnızlığı ile baş başa kalıyor.Ama arkadaşın olduğu zaman öyle olmuyor seni anlayan bir arkadaşın olur yanında konuşacağın canın sıkkın olduğu zaman seni güldürecek seni üzüntünü anlayacak duygularını sen söylemeden anlayacak bir arkadaşı olması işte onunla sohbet edebilmesi gerçekten güzel bir duygu.

  Ben de en azından arkadaşlığın ne kadar güzel olduğunu arkadaş edinmenin bize ne kadar faydası olduğundan ve onunla bir sohbet etmek inanın insanın içini ne kadar rahatlattığından bahsetmek istediğim için arkadaş sohbet sözleri benim en ilgimi çeken kısım oldu. Sonuçta bu hayatta kimse yalnız olmak istemez. Bazen konuşacak birilerine ihtiyaç duyarız.

  Arkadaş Sohbet Sözleri - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 5 Şubat 2021 5 Şubat 2021 — 12:56

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017