arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Arıyorum Denizli

 • İsim : Berin
 • YAŞ : 36
 • Şehir : Denizli
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 1159
 • Arkadaş Arıyorum Denizli

  Berin; Profiline Mesaj Gönder

  Kendime arkadaş arıyorum Denizli de yaşıyorum. Bekar, çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Hayata karşı olumlu bakmayı seven insanları doğayı seven bir insanım. Herkesin geçmişte yaşadığı bazı olaylar vardır. İyi ve ya kötü olarak ama bunlardan sonra hayata bağlanmak hayatı sevmek kolay bir şey değildir.

  Biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Uzun zaman önce bir kez arkadaşlık sitesine ilan bırakmıştım.Sadece öylesine bırakmak istemiştim. Kimseyle konuşup görüşme olmamıştı. Öyle bırakıp bir daha girmemiştim. Ama bu sefer farklı ilanımı açıp birileriyle konuşmak sevmek, arkadaşlık etmek, anlaşabilirsek de ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir arkadaş arıyorum Denizli de yaşıyorum. Lafı çok uzatmadan biraz kendimden hayatımdan bahsedeyim. Ben şuan 36 yaşında bekar daha önce evlenmedim. Bir kez 25 yaşında başımdan nişanlılık geçti ve olmadı ayrıldık. Ondan sonra da hayatıma pek giren olmadı. Olanlarda gelip geçici arkadaşlık üzerine oldu.36 yaşına kadar okul bittikten sonra direk iş hayatına atıldım. Lise mezunuyum üniversite okuyamadım. Ne kadar istesem de okuyamadım. Denizli de yalnız yaşıyorum. İlk ailemden hayatımdan bahsedeyim. Ben çok küçükken ailem beni para karşılığında evlatlık almışlar. Tabi ben bunu orta okulda öğrendim. O zamandan sonra gerçek ailemle tanışıp onlara sordum. Açıklaması her ailenin yapacak olan açıklamaları o yüzden o günden sonra bir daha görüşmek istemedim. Ama öğrendiğim bu durum benim büyüten aileye karşı da soğuttu ve git gide onlardan da uzaklaşmaya başladım. Liseyi yatılı kazandım ve okudum. Ondan sonra da bir daha ailem olacak 2 tarafıda görmedim. O günden beri Denizli’de yaşıyorum. Hem çalışıp hem okul hayatımı birlikte götürdüm. Ondan sonra da direk çalışmaya başladım. Ama bu yalnızlık kimsesizlik beni çok yordu. Artık bende kimsesiz olmak istemiyorum birileriyle konuşup arkadaşlık etmek biraz dertlerimi paylaşmak ve anlaşabildiğimiz takdir de hayatıma girecek mutlu olacağım bir yuvam olacak bir beyle tanışıp evlenmek istiyorum. O yüzden dedim herkesin zamanında yaşamış olduğu bir hayatı bir sıkıntısı vardır. Ben bu sıkıntılara rağmen güçlü olmayı hayatı yaşamayı hayattan vazgeçmemeyi öğrendim. Ne olursa olsun bir insan hayattan vazgeçmemeli. Bende vazgeçmiyorum. Çalıştığımdan pek sosyal ortamım yok bu nedenle internet aracılığıyla birileriyle konuşup tanışmak istedim. Evimden işe giden bir bayanım.

  Yeri geldi ek işler de yaptım. Boş günlerimde evde iş alıp ek iş olarak onları yaparım. Yani anlayacağınız kendimi tamamen çalışmaya verdim. Kendime arkadaş arıyorum Denizli de yaşayan ya da başka bir yerde yaşayan düzgün, kibar, anlayışlı, nazik, dürüst, güvenilir, sadık, sevmeyi ve sevilmenin değerini bilen, beni anlayabilecek bir bey arkadaş arıyorum. Bu nedenden dolayı hayatımı yaşadıklarımdan kısaca bahsetmek istedim. Maddi amaçlar için burada değilim o şekilde yazanlarla hiç işim olmaz cevap vermem. Ciddi ağır başlı dürüst bir beyle tanışmayı amaçlıyorum. Çok bir şey beklemiyorum düzenli bir işi olursa iyi olur. Gerisi hiç umrumda değil. Çünkü önemli olan mutlu olmak ve huzurdur benim için. Bakımlı bir bayanım ve evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. Bunu da söylemek istedim. Yaşın önemi yok benim için bana yazacak erkek anlayışlı ve bakımlı olsun ve kendini bana yakıştıracak beni anlayabilecek her kes yazabilir.

  Arkadaş Arıyorum Denizli - - Bayan, + Tümü, Denizli - 3 Yorum arkadaş 81 26 Aralık 2019 26 Aralık 2019 — 10:47

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Berin merhaba nasılsın iyimizin berin.

  2. ben evlilik düşünmüyorum candan bir dost arıyorum uyarsa tanışalım konuşalım arkadaş olarak kalırız ne dersin anlayışlıyımdır kimseyi kırmak istemem bazen bu huyumu kullanıyorlar.

  3. selam Mehmet ben umarım konuşuruz.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017