arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Çöpçatan siteleri

 • İsim : Vildan
 • YAŞ : 30
 • Şehir : Ankara
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 2050
 • Çöpçatan siteleri

  Vildan; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Vildan Ankara da yaşıyorum. 30 yaşındayım, daha önce başımdan bir evlilik geçti. Çok kısa süren bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Yaklaşık olarak 8 yıl önce başımdan geçen bu evlilikten bu yana yalnız yaşıyorum ve ayrıca çalışarak kendi ayakları üzerinde duran dul bir bayan oldum hep. Tüm zamanımı işime ayırdım yıllardır. Dul bir bayan olarak aşırı sosyalleşmekten her zaman uzak durdum. Gelebilecek tepkiler belki olmasa bile hep ya olursa dedim ve kendi hayatımı sessiz sedasız işim ve evim arasında yaşadım. Artık yalnızlık ağır gelmeye başladığında sosyalleşmek içimden gelmez olmuştu. Bu nedenle aklma bir çöpçatan siteleri arkadaşlık sitesi profili oluşturmak geldi ve hayatımda ilk kez olarak bir  Çöpçatan siteleri arkadaşlık sitesi profili oluşturmaya karar verdim.

  Aradığım bey herşeyden önce benim gibi evlilik düşünen ve manevi olarak buna hazır olmalı. Dul çocuk sahibi olmayan beyleri öncelikli olarak değerlendirmeyi düşünüyorum. Ben bunca zaman sonunda sessiz içine kapanık evcimen bir kadın oldum çıktım ve beyimin de benzeri alışkanlıkları olması sanırım çok daha uyumlu olmamızı sağlayacaktır. Ayrıca ilk dikkat edeceğim bir diğer konu ise karşımdaki beyin dürüstlüğü ve ne kadar dürüst bir hayat sürdürdüğüdür. Maddi olarak her evliliğe hazır erkekte de olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek bir maddi gelire sahip ve sürekli bir işi olan her bey profilime mesaj bırakabilirler. Dış görünüş olarak bir kriterim yok. Sanırım iç güzelliğe önem vermem gereken bir dönemdeyim ya da hayatımın bu döneminde en doğrusu şu anda buymuş gibi geliyor. Kriterlerime uymayan ya da yalnızca vakit geçirmek ya da eğlenme amaçlı gelen mesajları dikkate almayacağımı ve cevap vermeyeceğimi şimdiden belirtmek isterim. Mesajlarınızı bekliyorum.

  Çöpçatan siteleri - - Bayan, + Tümü, Ankara - 3 Yorum arkadaş 81 21 Ocak 2018 14 Şubat 2018 — 14:16

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Slm.vildan hanim ankaradayim tanismdk istiyorum seninle guzel gunler icin.cvbklyrm.

  2. Slm vildan kriterlerimizin hemen hemen aynı olduğunu düşünüyorum ve seninle tanışmak istiyorum.

  3. Mrh ankaradan talip tnslm.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017