arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

 • İsim : Demir
 • YAŞ : 35
 • Şehir : Artvin
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 628
 • Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

  Demir; Profiline Mesaj Gönder

  Ben Artvin’de yaşıyorum. Amacım kendime dürüst bir evlilik arkadaşlık yapacak bayan arkadaş arıyorum. Gerçekten niyeti ciddi olan ciddi evliliği düşünen ciddi arkadaşlığı düşünen kendime arkadaş arıyorum bayan olsun ilanını açmak çok mantıklı geldi bana göre.

  Bu hayatta sevdiğin birisi olması değer görmek değer vermek sevmek ve sevilmek çok kıymetli önemli bir şey. Bu hayatta bence hiç kimse yalnız olmamalı sevecek sevilecek o sevgiyi hak eden kendisine göre uyum sağlayabilecek kalbinin sahibi olacak birisi vardır. Ama önemli olan onu hak edecek birisini bulmak o sevgiye karşılık verecek değerini bilecek birisini bulmak. Bu nedenle bende hayatımı artık düzenli bir ilişkiye sokmak ve sevmek ve sevilmek güven ve saygının içinde bulunduğu kalbimin ruhumun hayatımın sahibi olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Bu ilanı bu arkadaşlık sitesini uzun zamandır takip ediyordum. Ve elimden geldikçe gelen ilanlara bakıyordum. Ancak benim kriterlerime düşünceme uyan bir kişi bulamadım ve bu nedenden dolayı bu arkadaşlık sitesine arkadaş arıyorum bayan olsun ilanını oluşturmak istedim. Yaşım 35 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü sebebi hem kendimi maddi olarak hazır hissetmediğinden hemde karşıma benim ruhuma hitap edecek birisi çıkmadığından dolayı evlenmedim. Maddi açıdan derken de şunu belirtmek isterim. Normal de o kadar sıkıntı çeken maddiyat yönünden sıkıntı çeken bir aile değiliz. Çok şükür çok zengin değil ama bize göre iyi bir maddi durumumuz var ailemin. Ancak benim istediğim erken de evlenebilirdim ancak ailemin desteği olmasını istemiyordum. Kendim bir şeyler başarıp evlendikten sonra da aileme muhtaç olmamak için evliliği düşünmemiştim. Şimdi kendime bir düzen kurdum. Artvin’de yaşamak isterim çünkü evim ve düzenli bir işim gelirim her şeyim burada. Ve burada yaşayacak bir bayan olması burada yaşamak isteyecek bir bayan olması benim için önemli . Evine ailesine düşkün dürüst bir yaşantısı olan bir beyim. Gece hayatım veya kötü bir alışkanlığım yok hiç bir zaman da olmadı. Daha çok hem ailesini mutlu etmeye onlara layık olacak şekilde bir evlat olmaya çalıştım. Yani bundan sonra da kendi ailem için bunları düşünüyorum ve ona göre bir yuva kurmak istiyorum.

  Aradığım bayan da evine ailesine sahip çıkabilecek ailesini düşünecek bir bayan olmasını isterim. Ailesinin her zaman mutluluğunu isteyen ailesinin huzurunu isteyen bir bayan olması benim için önemli. Ailesi ile vakit geçirmek isteyen ailesi ile olmak isteyen ailesine değer önem sevgi ve saygı veren bir bayan olmasını istiyorum. Eğer bir bayan evini ailesini sahiplenmezse ben ne kadar uğraşırsam uğraşıyayım olmaz diye düşünüyorum çünkü bir evi yuvayı yapan dişi kuştur diye bir söz var ve bende bu şekilde düşünüyorum bir evi yuvayı sıcak hale getirecek olan huzur ve mutluluk verecek olacak olan kişi bayandır diye düşünüyorum. Bu yüzden benim istediklerim bir evlilikte aradığım şey bunlar. Yaşı 27-35 olabilir. Evlenmiş ayrılmış olabilir ve bekar da olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Eğer ciddi iseniz evliliği düşünüyorsanız arkadaş arıyorum bayan olsun ilanıma cevap vererek tanışabiliriz ve konuşabiliriz sormak istediğiniz olursa o zamanda memnuniyetle cevaplayacağım.

  Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun - - Bay, + Tümü, Artvin - Yorum arkadaş 81 5 Mart 2020 5 Mart 2020 — 11:45

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017