arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Arıyorum Alanya

 • İsim : Aykut
 • YAŞ : 26
 • Şehir : Antalya
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 871
 • Arkadaş Arıyorum Alanya

  Aykut; Profiline Mesaj Gönder

  Arkadaşlık yapmak isteyen geçmişi geleceği bir tarafa bırakıp sadece hayatı yaşamak isteyen bayanlarla sohbet etmek arkadaşlık kurmak ve ileriye dönük evlenmeyi düşünebileceğim arkadaş arıyorum Alanya dan. İnsanların bu zamandan en çok İnternet’te takıldığı ve birçok arkadaşlık sitelerinde zaman geçirdiği gibi bende en güvenilir bulduğum kendim açımdan düşününce gizliliğe dolandırıcılığa izin vermeyen bana göre en iyi siteye bir ilan açıp bırakmak istedim.

  Ben 26 yaşında şu anlık ilk başta arkadaşlık çünkü arkadaşlık kurmadan tanımadan birbirimizi evlilik gibi önemli bir kararı alamayız haliyle.Bu yüzden ilk evlilik desem yalan söylemiş olurum. Oturup konuşabileceğim sıkıntılarımızı dertlerimizi hayatlarımızı günlük yaşantımızı anlatabilelim. Normal iki arkadaş gibi tanışmak ve birbirimizi daha iyi tanıdığımızı düşünürsek evlilik konusunda ciddi adımlar atabileceğim hayatımı birleştirmeyi düşünebileceğim dürüst saygılı ailesine düşkün olan bakımlı hayata bakış acısı düzgün olan içinde Allah korkusu olan bir bayanla tanışmayı arkadaşlık kurmayı çok isterim. Maddi ve manevi yönden ben kendimi hazır hissediyorum. Evlilik benim için çok önemli çok değerli bir şey. Evlilik sadece evlendiğin kişi ile aynı yatağı paylaşmak değil, hayatı ömrünü paylaşmaktır. Şimdiki evliliklerin eskisi gibi bir değeri önemi pek yok gibi. Boşanmalar her yıl daha fazla artmakta. Ama benim istediğim bu değil hastalıkta sağlıkta bir ömür boyu yanımda olacak her zaman birlikte karar alıp verebileceğim bir arkadaş arıyorum Alanya dan ve ya burada yaşamak isteyen bayan arkadaşların mesajlarını beklerim. Bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Evlilik yapacak kişinin doğru olmasını onunla bir ömür geçireceğim için çok iyi düşünüyorum bu konuda. Alanya’da yaşıyorum. Üniversite mezunuyum. Çalışıyorum kendime ait iş yerim var babadan kalma. Hem okuyup hem çalıştım üniversitede. O yüzden her yönden hazırım evlenmeye.Önemli olan doğru insanın bulmak. Evleneceğim bayanın yaşı 23-30 yaş arası olabilir. Yaşından olgun duruyorum. Yanıma aileme yakışacak iyi kalpli iyi aile terbiyesi almış bir bayan arkadaşla arkadaşlık kurmak ve inşallah anlaşabilirsek evlenmeyi düşünüyorum.

  Hayat göz açıp kapanıncaya kadar biten tek perdelik bir oyundur. Eğer halen çekinmeden insanları kırmaya üzmeye devam ediyorsanız, bir gün o perdelerin kapanacağını aklınıza getirin. İnsan kırmakla üzmekle kimsenin eline bişi geçmez.Ama işte insanlar o kadar değişti ki şimdi nerede o eskisi gibi dışarı bile çıksan o eski saygı sevgi hepsi geçmişte kaldı. Her şey gibi o da eskide kaldı. Arkadaş arıyorum Alanya veya burada yaşamak isteyen bayan arkadaşların mesajlarını beklerim.

  Arkadaş Arıyorum Alanya - - Bay, + Tümü, Antalya - Yorum arkadaş 81 4 Aralık 2019 4 Aralık 2019 — 13:56

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017