arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Yunanistan Arkadaş Arıyorum

 • İsim : Sevde
 • YAŞ : 34
 • Şehir : Yunanistan
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 906
 • Yunanistan Arkadaş Arıyorum

  Sevde; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar ben Yunanistan da yaşıyorum aslen Türkiye de yaşıyordum ancak uzun zaman önce çalışmak için buraya gelmiştim ve burada kendime bir düzen kurdum. Ve şimdilik buradayım tekrar Türkiye’ye dönmeye düşünmüyorum. Şu anlık aklımda böyle bir düşünce yok.Ancak kendime Yunanistan arkadaş arıyorum benim gibi Yunanistan da yaşayan bir erkek arkadaş arıyorum.

  Aslen dediğim gibi Çanakkale liyim ailem orada yaşıyor. Ancak ben çalışmak için gelmiştim. Üniversite bittikten sonra ve burada yaşamaya başladım ve bir düzen kurdum kendime göre. Tabi ki yazları yada fırsat buldukça ailemin yanına geliyorum. 34 yaşında bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yapmadım. Çünkü evlilik düşünecek fırsatım yoktu. Okul iş derken kendime bir düzen kurmaya çalışır iken hem karşıma doğru insan çıkmadı hem de ben de düşünmedim. İlk amacım evlilikten önce kendime bir düzen kurmak işimi mesleğimi ve okulumu bitirmekti. Ve ancak yeni yeni kendime çeki düzen verebildim. Ve tekrar Türkiye ye dönmeyi düşünmüyorum bunu belirtmek istemiştim ve belirttim zaten. Bu yüzden kendime Yunanistan arkadaş arıyorum benimle ciddi düşünecek evlenmeyi düşünen ileriye doğru ciddi düşünen bir bey arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, aileye düşkün bir bayanım. Ne kadar uzak olursam olayım yine de ailem düşkün bir bayanım. Yunanistan da çalışıyorum yaşıyorum ve burada evlenmek istiyorum. Türkiye de de evlenebilirim ama buraya geri gelmeyi düşünüyorum. İşte bu nedenden dolayı bunları göz önünde bulundurmasını isterim bana yazacak beylerin. Şunu da belirtmek isterim ki maddi amaçlar için burada değilim. Ve bu gibi amaçlar için yazanlara cevap vermem. Bunu da belirtmek isterim.

  Evlenmeyi düşünen ve Yunanistan da yaşayan veya yaşamak isteyen bir beyle arkadaşlık kurmak ve ileriye doğru ciddi düşünmek isterim. Yaşı 34-40 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Ve çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sorun değil. Ancak bana karşı dürüst, saygılı, samimi nazik ve kibar olması önemlidir. Ve evlenmeyi düşünen ciddi bir ilişki kurmayı düşünen Yunanistan da yaşayan veya orada yaşamak isteyen bir bey olması benim için önemlidir. İlgilenen Yunanistan arkadaş arıyorum beylere ciddi düşünen evlilik düşünen ve tanışmak isteyen beyleri cevaplarını beklerim.

  Yunanistan Arkadaş Arıyorum - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 17 Nisan 2020 17 Nisan 2020 — 12:13

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017