arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Yabancı Ülkelerden Arkadaş Bulma

 • İsim : Didem
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 192
 • Yabancı Ülkelerden Arkadaş Bulma

  Didem; Profiline Mesaj Gönder

  Günümüze baktığımızda artık arkadaşlık siteleri ve buralarda arkadaş edinmek oldukça yaygınlaşan bir durum oldu. Ve günümüzde artık dışarıda normal bir arkadaşlık kurmak da oldukça zor olan bir durum oldu. Benim istediğim yabancı ülkelerden arkadaş bulma istediğimden dolayı bu şekilde bir site bakıyordum. Ancak pek ilgimi çeken bir site bulamadım. Aslında yurt dışı yada şöyle demek daha iyi olur.

  Yabancılar arkadaşlık konusunda bizim kadar önem veriyor ve bu konuda gerçekten bir sürü site var. Ancak belli bir yabancı dilin olmadan da orada bir arkadaşlık kurmak yada birisiyle tanışmak da pek mümkün olmuyor işte bunun için ben de yabancı ülkelerden arkadaş bulma ile ilgilenmeye karar verdim. Ancak yabancı dilim o kadar iyi olmadığı için ve az da olsa var ancak yeteceğini yani arkadaşlık kurmak için yeteceğini düşünmedim. Ve bunun için bende burada daha önceden takip ettiğim arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim için önemli olan bu konuda arkadaşlık kurabileceğim ve kendimi tanıtabileceğim ve gerçekten arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. Yabancı olması benim için önemli çünkü yabancılarla arkadaş olup yada yabancı dili iyi olan bir arkadaş bulup hem konuşmak hem de bu konuda kendimi biraz olsun geliştirmek istediğim için buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

  Benim gibi yabancı ülkelerden arkadaş bulma ile ilgilenen yabancı arkadaşlık kurmak isteyen ve arkadaş edinmek isteyen yurt dışında yaşayan ve arkadaşlık yapmak isteyen gerçekten sohbet etmek tanışmak konuşmak dinlemek isteyen bir arkadaş arıyorum. Bayan veya erkek arkadaş olabilir. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Yabancı Ülkelerden Arkadaş Bulma - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 10 Aralık 2021 10 Aralık 2021 — 12:12

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017