arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Yabancı Mektup Arkadaşı Nasıl Bulunur

 • İsim : Irmak
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 180
 • Yabancı Mektup Arkadaşı Nasıl Bulunur

  Irmak; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar ben yurt dışında yaşayan bekar ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 28 bekar çalışkan aynı zamanda okuyan bir bayanım. Aslına bakarsanız ben doğmadan önce ailem yurt dışına yerleşmiş ve bende burada doğma büyümeyim. Yani daha önce ne kadar Türkiye ye gelmiş olsam da orada ne bir arkadaşım ne de çevrem var. İşte ben de bu yüzden aklıma yabancı mektup arkadaşı nasıl bulunur diye bakmak istedim.

  Bakarsanız artık teknoloji gelişmiş olmasına rağmen önceden insanlar mektuplaşarak ve bu şekilde arkadaşlıklar dostluklar kurarak arkadaşlığını yada ilişkilerini sürdürürmüş. Ben de bunun için ve çok zamanlar önce ailemden de dinlediğim gibi onların zamanında mektuplaşmak ve bu şekilde birbiri ile iletişim kurmak varmış. Şimdiki zamanda ne kadar bu mektup olayı kalmış ve teknoloji ile insanlar birbiri ile iletişim kuruyor olsa da ben de bu güzel duyguyu tatmak ve biraz olsun nostalji yaşamak için yabancı mektup arkadaşı nasıl bulunur diye bakmak istedim. Aslına bakarsanız bu durum bir çok açıdan güzel. Çünkü insanlar mektuplara daha güzel yazıyorlar süslü mektuplar kokulu mektuplar yazarak sevdiği kişiye ve ya arkadaşına göndermek istiyor ve o mektubun ulaşması ve gelecek cevap veya ona gelecek güzel bir mektubu sabırsızlıkla bekliyor insan.

  İşte bende bu duyguyu tatmak özenle yazışmak ve değer veren benim gibi düşünen ve arkadaşlık yapmak konuşmak tanışmak isteyen ve mektuplaşmak isteyen bir arkadaş arıyorum.Bayan veya erkek olabilir. Benim gibi yurt dışında yaşayan da veya Türkiye de de yaşayan bir arkadaş olabilir. Benim gibi yabancı mektup arkadaşı nasıl bulunur ile ilgilenen ve konuşmak tanışmak isteyen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

  Yabancı Mektup Arkadaşı Nasıl Bulunur - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 17 Nisan 2022 17 Nisan 2022 — 15:06

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017