arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Yabancı Arkadaş Edinmenin Faydaları

 • İsim : Eslem
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 163
 • Yabancı Arkadaş Edinmenin Faydaları

  Eslem; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar iyi günler artık insanlar arkadaşlık kurmak için yada yeni birisiyle tanışmak için sosyal medyaları yada buna benzer arkadaşlık uygulamalarını kullanıyorlar. Ancak baktığımızda günümüze yabancı arkadaş edinmenin faydaları var mı? Yada sadece yalnız olmamak kalmamak için mi arkadaşlık kuruyoruz. Bu tam anlamı ile sadece kendimizin cevaplayacağı bir soru.

  Ancak baktığımızda artık her yaştan insan her yaştan kişi kendince bir yerlere girip orada arkadaşlık kurmaya çalışıyorlar. Bunlar gruplar olabilir yabancı insanlar olabilir. Yurt dışında yaşayan kişiler olabilir. Gençinden yaşlısına her yaştan insan bu gibi yerleri kullanıyor. Burada ki amaç da daha doğrusu insanların yeni kişilerle tanışmak istemesi veya da yabancı arkadaş edinmenin faydaları olması kendince öyle düşünmesi. Çünkü insanlar yalnızlıklarını buralarda kendine arkadaş edinerek yada en azından o günkü yaşadığı sıkıtıyı dinleyeceği bir arkadaşına anlatabilmek için bu gibi yerlerde bulunuyorlar. Baktığımızda aslında bu gibi yerlerin insanlara faydası dokunduğunu görebiliriz. Bu yerlerin sayesinde insanlar yalnız olduklarında internetten tanıdığı o kişi ile konuşup sıkıntısını derdini veya da yalnızlığını anlatıp konuşup içini rahat bir şekilde dökebiliyor. Hatta çevremde de duymuştum. Buradan tanışıp evlenen insanlar ve halen mutlu bir şekilde yaşayan kişiler bile mevcut. Bazen hayat sana doğru kişiyi nereden çıkaracağı belli olmuyor.

  Bunun için de bende yabancı arkadaş edinmenin faydaları en azından bunun faydalarından bahsetmek ve kendimce bu gibi yerlerin biraz olsun daha çok insanların hayatında neden bu kadar yer tuttuğunu anlatmak istedim. Çünkü bizler kendimizi yalnız hissettiğimizde tam olarak bunun gibi yerlerde yada buna benzer sosyal medyalarda da kendimize arkadaş bulmaya çalışıyoruz.

  Yabancı Arkadaş Edinmenin Faydaları - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 12 Haziran 2022 12 Haziran 2022 — 12:47

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Merhaba. Evet sosyal medya işi kolaylaştırabiliyor. ancak yüzyüze ilişkiler daha kuvvetli birini tanıyıp yakından görmek enerji ve sinerjisel birşey. Tanışmak ister misiniz?

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017