arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Üyeliksiz Arkadaşlık Sitesi

 • İsim : Birsen
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 143
 • Üyeliksiz Arkadaşlık Sitesi

  Birsen; Profiline Mesaj Gönder

  Arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak artık günümüz zamanında oldukça kolay bir durum olmakta. İşte bunun için de üyeliksiz arkadaşlık sitesi günümüzde artık oldukça popüler durumda işte bende bu yüzden buraya ilan açmak istedim.

  Ben biraz kendimi tanıtacak olursam bekar çalışan bir bayanım. Hayatımda her zaman dürüstlük ve saygıya büyük önem vermişimdir. Bekar bir bayanım. Yaşım 38 daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Bekar çalışan bir bayan olarak yalnız yaşıyorum. Bursa’da yaşıyorum. Benim istediğim aslında üyeliksiz arkadaşlık sitesi bakarak kendime arkadaş bulmak yeni insanlarla sohbet etmek ve konuşmak istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim. Benim için önemli olan yeni arkadaşlıklar kurmak ve sohbet etmek istedim. Yeni arkadaşlıklar ile birlikte hayatımda biraz olsun yalnızlığımı gidermek ve konuşmak sohbet etmek güzel olur diye düşündüm. Benim gibi arkadaşlık kurmak sohbet etmek istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim.

  Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen ve yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen ve tanışmak isteyen ve üyeliksiz arkadaşlık sitesi ile ilgilenen ve iletişim kurmak isteyen yada yazmak isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim. Önemli olan insanların kendisine olan saygısı ve dürüstlüğüdür. Benim hayatımda önemli olan dürüstlük ve saygı içerisinde tanışmak isteyen ve arkadaşlık arayan herkesin cevaplarını beklerim.

  Üyeliksiz Arkadaşlık Sitesi - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 2 Ekim 2022 2 Ekim 2022 — 12:24

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017