arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Ücretsiz Bayan Arkadaş Arama Sitesi

 • İsim : Mete
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Belirtilmemiş
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 539
 • Ücretsiz Bayan Arkadaş Arama Sitesi

  Mete; Profiline Mesaj Gönder

  Arkadaşlık siteleri artık herkesin tercih ettiği günlük yaşantımıza uyum sağlayan bir araç haline geldi. Peki bu arkadaşlık sitelerinde bulunur iken veya isteğimize göre aradığımızı bulmaya çalışmak bazen yorucu olsa bile her zaman bu şekilde olmuyor. Peki ücretsiz bayan arkadaş arama sitesi veya bir bayan arkadaş bulmak veya erkek arkadaş bulmak ister iken bu arkadaşlık sitelerinin ne kadar aktif olduğuna bakarız.

  Bende bu kendime uygun bir aktif site arar iken hem de ücretsiz bayan arkadaş arama sitesi arar iken bu arkadaşlık sitesi karşıma çıktı. Hem ücretsiz oluşu hem ilan açma özelliği hem de aktifliği beni kendine çeken unsurlar oldu. Ve bu nedenden dolayı burada kendime hayatıma uygun bir bayan arkadaş aramak ve onunla tanışmak konuşmak anlaşmak isterim. Eğer uygun olursa ve anlaşabilirsek de ileriye doğru evlenmek ciddi düşünen bir bayanla hayatımı birleştirmek istememle birlikte bu arkadaşlık sitesine bende ilan açıp bırakmak ve şansımı denemek istedim. Ve eğer bulursam da benden mutlusu olmayacak bu dünyada. Biraz size kendimi tanıtayım. Yaşım 39 bekar daha önce bir kez evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var. Annesinde kalıyor ancak hafta sonları benimle kalıyor. Tabi ne kadar annesi ile kalsa da ben her zaman maddi ve manevi olarak çocuğuma destek olmaya çalışıyorum. Sonuç da büyükler anlaşamasa bile bunda çocukların bir günahı yok ve ben çocuğuma her türlü desteği sağlarım. Bu şekilde düşünüyorum başkası için de olsa kendim için de olsa benim düşüncem bu yönde. Aydın da yaşıyorum. Düzenli bir işim ve gelirim var. Maddi yönden herhangi bir sıkıntı çekmiyorum. Dürüst, saygılı, samimi kibar, nazik bir beyim. Yeri geldi çocukla çocuk olurum yeri geldi eşime evde yardım ederim yeri geldi evime de bakarım. Yani evcimen kötü bir alışkanlığım yok gece hayatım da yoktur. Artık bende beni anlayacak destek olacak bu desteği maddi yönden demiyorum manevi eşine destek olacak anlaşabileceğim hayatıma sokabileceğim dürüst bir bayan arkadaş arıyorum.

  İşte bu nedenden dolayı zaten ücretsiz bayan arkadaş arama sitesi baktım. Ve benim için en uygun olan ve aktif olan bu arkadaşlık sitesine kendi ilanımı açmak istedim. Bir bayanda istediğim şeyler aslında çok bir şey değil. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşi ile gezmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 30-39 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış çocuğu da olabilir. Aydın da yaşamak isterse çok mutlu olurum ancak olmadı yaşayamam dedi o zaman onun istediği yere taşınabiliriz. Benim için yeter ki önemli olan mutluluk. İlanımla ilgilenen evlenmeyi düşünen hayatı ciddiye alan ve yuva kurmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

  Ücretsiz Bayan Arkadaş Arama Sitesi - - Bay, + Tümü - Yorum arkadaş 81 10 Mayıs 2020 10 Mayıs 2020 — 13:57

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017