arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

 • İsim : Ayfer
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 665
 • Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

  Ayfer; Profiline Mesaj Gönder

  Günümüzde artık arkadaşlık siteleri o kadar yaygın ki insanlar sosyalleşmek kendine arkadaş aramak veya eş aramak için bu arkadaşlık sitelerine yada ücretsiz arkadaşlık sitesi bakıyorlar.

  Peki bu kadar yaygın olan ve herkesin kullandığı bu ücretsiz arkadaşlık sitesi ya da diğer arkadaşlık sitelerinden kendimize uygun olanı nasıl bulacağız. Asıl sormamız gereken kendimize sormamız gereken soru bu gibi duruyor. Yalnızlıklarını gidermek için veya kendilerini dinleyecek konuşacak bir arkadaş aramak için arkadaşlık sitelerine giriyorlar. Ama sonuç alamadığı uzun süre beklediği ve bir karşılık alamadığı arkadaşlık sitelerinde de vakit harcamak istemiyorlar. Peki biz bu durumda bunu nasıl ayırt edebiliriz veya kendimize uygun olan bir site nasıl bulabiliriz.İlk başta ne istediğimize karar vermeliyiz. Sadece sohbet edecek arkadaş mı arıyoruz, yoksa ciddi düşüneceğimiz hayatımızın anlamı olacak hayatımızı birleştireceğimiz bir arkadaş mı arıyoruz. Sonra bu aradığımız arkadaşı nerede kendimize uygun olan bir yerde bulabiliriz diye düşünmeliyiz. En azından ben kendime arkadaş aradığımda bunlara dikkat ettim. Ve sonra kendime bana göre daha uygun olan bir siteye arkadaşlık ilanı veya katılarak kendimi açıklamaya ve ona göre arkadaş bulmaya çalıştım. Bu nedenden dolayı kendim yaptığım şekilde ona göre bir şeyler söyleyebilirim diye düşündüm ve bunu da sizinle paylaşmak istedim.Bence ne aradığınızı bildikten sonra konuşacak birilerine ihtiyacınız olduğunda yada sizi anlayan dinleyecek birisine ihtiyaç duyduğunuzda bu arkadaşlık siteleri yada size uygun bir arkadaşlık sitesi sizin içinde çok iyi olur.

  Kendi yalnızlığını gidermek için artık herkes ücretsiz arkadaşlık sitesi veya kendilerine uygun ücretli olan arkadaşlık siteleri de bakıyorlar. Burada ki amaç yeni insanlarla tanışmak konuşmak ve arkadaş olmak. Seninle aynı düşünceleri paylaşan ve seni anlayan dinleyen kendine göre bir arkadaş bulmak ve ya da hayat arkadaşını evleneceğin doğru insanı bulmaya çalışan kişiler var.Ve bunlar için çok güzel bir aracılık ediyor.

  Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 25 Nisan 2020 25 Nisan 2020 — 13:07

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Acıların yarınlarda müjde kokan ciceklerdi..Düsünsene karların altındaki citlenbikleri…Aylarca toprakla kar arasında kalırlar..Ama içlerinde hicbir zaman umutsuzluguna yenilmezler.Yaprakları hazani andırsa da icindeki umutlarını sererler dudaklarına..Bahar oldu mu nazlı bir gelin gibi günesin koynuna girerler.. Tüm umutlarını günesle sevda kokan yüreklere sererler…Aynı o misal sende hicbirseye yenilmeyeceksin..Yarınlarını bahar addedip icindeki sevgi yapraklarını yüregime sunacaksin..Her yapragıda ölümüne sevdanin naif durusunu, yalnızlıga karsi dik baslılıgını ve acılara karsı metanetini görecegim..Gördükce sımsıkı saracagım seni..Bırakmayacagim seni acıların kollarına …Bu kadar kolay pes etmeyecektik fani yaralarımıza…İyilesmesi yılları sürecek acılarına ben her gün nefesimle merhem olacagim..Yavas yavas iyileseceksin…her güneste sana umutları bırakacagim ve gözlerin dünden daha iyi parlıyorsa o zaman daha cok saracagim iyilesmen icin…Tüm acılarina ben kefilim..Yeter ki sen mutluluklara gülümse…

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017