arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Ücretsiz Arkadaş Bulma Uygulama

 • İsim : Beliz
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 755
 • Ücretsiz Arkadaş Bulma Uygulama

  Beliz; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar ben aslında kendime arkadaş edinmek istediğimden yada arkadaş bulmak istediğimden bir arkadaşlık sitesi arar iken bu arkadaşlık sitesi karşıma çıktı. Ve incelediğim de bana göre gayet mantıklı geldi. Aslında aradığım ücretsiz arkadaş bulma uygulama olarak bakmaktı.

  Ancak sizin de bildiğiniz gibi yada bu gibi arkadaşlık sitelerin de yada telefonuna arkadaşlık uygulaması kuran kişilerin de bildiği gibi ücretsiz arkadaş bulma uygulama pek olan bir şey değil. Var tabi bilgisayara veya telefona kurulan uygulamalar ancak bunların çoğu en azından benim istediğim gibi değil. Bu nedenden dolayı da karşıma bu arkadaşlık sitesi çıkınca bir şansımı denemek istedim. Amacımı anlayacağınız üzere arkadaş edinmek konuşmak sohbet etmek seviyeli bir arkadaşlık yürütmek yeni insanlarla tanışmak konuşmak istediğimden bu gibi arkadaşlık sitelerine bakmak istedim. Hayatımın normal monoton yaşantısından biraz olsun çıkıp farklı insanlarla tanışmak arkadaşlık yapmak biraz renkli olur diye düşündüm. Çünkü kendinden başka insanlarla sohbet edip onların hikayelerini dertlerini seninle paylaşması seviyeli bir arkadaşlık kurmak bana biraz bu zamanlar iyi fikir gibi geldi. Ve bende kendimi burada buldum. Gönül isterdi ki uygulama olarak kullanabileceğim bir arkadaşlık sitesi bulmak.Ancak bana göre yada aklımda ki tarzda bir arkadaşlık sitesi uygulaması bulamadım.

  Bunun için de buraya ilan açmak benim için daha mantıklı oldu. Benim gibi düşünen arkadaşlık kurmak isteye yada kendine arkadaş arayan ve aynı zamanda da ücretsiz arkadaş bulma uygulama bakan ve aradığını bulamayan konuşmak dertleşmek yeni insanlarla sohbet etmek isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Ücretsiz Arkadaş Bulma Uygulama - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 1 Haziran 2020 1 Haziran 2020 — 13:27

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Sizin gibi güzel bayanla arkadaş olmak istiyorum.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017