arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Telefon Arkadaşı Bayan Arıyorum

 • İsim : Cem
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 204
 • Telefon Arkadaşı Bayan Arıyorum

  Cem; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar ben bekar çalışan kendi halinde olan bekar bir beyim. Aslında benim istediğim telefon arkadaşı bayan arıyorum kendime. Çünkü birisiyle artık sohbet etmek arkadaşlık kurmak satın alınamayacak kadar değerli. İster istediğin kadar paran olsun ister paran az olsun ama arkadaş edinmek yada birisiyle konuşmak sohbet etmek herkes de aynı durum.

  Çünkü insanlar artık eskisi gibi değil. Paran da olsa olmasa da seninle arkadaşlık kurmak isteyen yada bir arkadaşla sohbet etmek dertleşmek istemek artık çok zor bir durum. Çünkü insanlar bencil olmuş bir tek kendini kendi çıkarlarını düşünür olmuş ve bu yüzden de doğru gerçekten seni anlayan dinleyen bir kişi ile arkadaşlık kurmak seni düşünen birisiyle arkadaşlık kurmak yada sohbet etmek gerçekten bulunması zor bir durum oldu. İlla ki sizde etrafınızda yada yaşantınızda benim gibi bu durumla karşılaşmış olabilirsiniz. Çünkü nerede yaşarsan yaşa durum her yerde aynı. Tabi bazı yerlerde bu durum çok aşırı da olabiliyor. Biraz kendimi tanıtacak olursam bekar çalışan ailem ile birlikte yaşayan bekar bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Aileme düşkün ailesinin mutluluğunu düşünen dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı sohbet etmesini seven ve telefon arkadaşı bayan arıyorum benimle sohbet etmek konuşmak arkadaşlık yapmak yada sohbet etmek isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

  Yaşım 27 bekarım benim gibi dinlemesini seven karşısında kini dinlemesini anlamasını bilen telefondan da yada buradan da sohbet edip birbirimizi tnaıyabiliriz. İlgilenen bayan arkadaşların ve gerçekten sohbet etmek arkadaşlık kurmak ve telefon arkadaşı bayan arıyorum ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Telefon Arkadaşı Bayan Arıyorum - - Bay, + Tümü - Yorum arkadaş 81 5 Kasım 2021 5 Kasım 2021 — 10:30

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017