arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Ve Dost İle İlgili Sözler

 • İsim : Sinem
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 391
 • Sevgili Ve Dost İle İlgili Sözler

  Sinem; Profiline Mesaj Gönder

  Artık günümüzde sözler özlü olsun anlamlı olsun güzel olsun duygusal sözler olsun hepsi de yaygınlaştı. Artık insanlar facebook ve instangram gibi yerlerde paylaşmak için söz arıyorlar ve bu sözlerden en çok da bana göre yaygın olarak kullanılan yada aranan sevgili ve dost ile ilgili sözler bulmak ya sevdiğini söylemek için yada dostunun daha iyi bir mesaj göndermek için sözler arıyorlar.

  Günümüzde o kadar yaygın ki bu sözler insanların çoğu güzel söz peşinde ve kendisine uygun bulduğu sözleri alıyorlar ve ya beğendiğimiz güzel sözleri bu gibi sosyal medyalarda paylaşıyorlar ve bu sözlerle söylemek istediklerini kırgınlıklarını ve ya hoşlandığı sevdiği kişileri bu şekilde belirtiyorlar. Etrafımızda bizim de vardır illaki görmüşüzdür. Bu sözleri paylaşan kişileri. Kimi sevdiğini söylemek için kimi üzüntüsünü kırgınlığını belirtmek için kimisi de ne kadar mutlu olduğunu göstermek için bu sözlere ihtiyaç duyuyor. Bunların için de sevgili ve dost ile ilgili sözler de yaygın olarak kullanılanlar arasında yer alıyor.Bunun için ben de dostuma sevdiğime güzel bir söz söylemek istediğimden yani kendisi uzakta ancak uzaklığın bir önemi yok benim için ve bende bu sosyal medyalarda paylaşmak istediğim için ve artık hep aynı sözleri yazmaktan çok sıkıldım bunun için de kendime benim duygularımı anlatan güzel bir söz arıyorum.

  Özellikle sevgili ve dost ile ilgili sözler olması da benim için önemli. Benim için sevgilim aynı zamanda dostum arkadaşım ailem her şeyim olduğunu düşünüyorum. Ve ona gerçek anlamda duygularımı açıklayabilmek ve gerçek duygularımı göstermek için söz arıyorum. Aslında bu sözleri herkes duygularını yansıttığı için kullanıyor. O an ki ruhsal durumu hangisi için uygun oluyorsa kişiler de ona uygun sözler arıyor ve buluyor.

  Sevgili Ve Dost İle İlgili Sözler - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 20 Eylül 2020 20 Eylül 2020 — 13:33

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017