arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Japonya da Arkadaş Bul

 • İsim : Esin
 • YAŞ : 24
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 446
 • Japonya da Arkadaş Bul

  Esin; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Japonya da öğrenciyim orada yaşıyorum hem de çalışıyorum. Tabi benim için ilk başlarda çok zor oldu. Ancak şimdi biraz olsun alıştım diyebilirim.Aslında kendi ilanımı açmak istemiyordum. Ancak daha sonra bulamadım ve bunun için de Japonya da arkadaş bul istediğim için veya benim gibi japonya ya gelecek arkadaşlar olabilir diye bu ilanı açmak istedim.

  Ben buraya geleli bir sene oldu. Ve alıştım ama ilk zamanlarda baya bir zorluk çektim. Çünkü dilini bilmediğin bambaşka bir ülkeye geliyorsun insanları sana yabancı dil yabancı baya bir zorluk yaşadım. İş bulmakta kiralık ev bulmak da olsun hayatımda bir sene baya zorluklarla geçti. Tabi halen bazı yerlerde zorluk yaşıyorum ancak biraz da olsun alışabildiğim için biraz rahatım.Bu ilanı açma sebebim ise hem yalnızlık çekmem hem de belki benim gibi Japonya ya yeni gelecek arkadaşlar vardır ve yardım istemek isterler diye hem de bana arkadaş olurlar diye bu Japonya da arkadaş bul ilanını açmak istedim. Yaşım 24 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı kendi halinde yaşayan bir bayanım. 3 sene buradayım. Tabi ondan sonra dönmek ister miyim bilemiyorum. Ama şu anlık buradayım. Tabi ilk başlarda yalnızlık aile özlemi ve diğer nedenlerle birlikte bazı sorunlar yaşadım. Halen de ne kadar alışmış olsam da yine bir tarafım hem üzüntülü çünkü aile özlemi ve yalnızlık bazen çekilmez olabiliyor.

  Bu nedenden dolayı buraya benim gibi buraya gelir iken korkuları olan ve yalnız olmamak için yanına arkadaş arayanlar vardır diye hem de bu sayede ben de biraz olsun yalnızlığımdan kurtulmuş olurum düşüncesi ile bu Japonya da arkadaş bul ilanını sizler için açmak istedim. İlgilenen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim. Elimden geldiğince yardımcı olurum.

  Japonya da Arkadaş Bul - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 9 Ağustos 2020 9 Ağustos 2020 — 12:27

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017