arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Flört sitesi

 • İsim : Lale
 • YAŞ : 34
 • Şehir : İstanbul
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Yüksek Okul
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1969
 • Flört sitesi

  Lale; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Lale istanbul da yaşıyorum. ilk defa flört sitesi ilanı için prfoil oluşturuyorum bu nedenle eksiklerim ya da yanlılıklarım olur ise lütfen mesaj ile bildirin. Yapıcı eleştiri ve mesajlara zevkle cevap veririm. istanbul da yaşadığımı yazmıştım, 34 yaşındayım, dulum, bir kez evlenip ayrıldım ve bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Kısa süren bu evliliğimden öğrendiğim en önemli şey bir bakışta insanlara güvememem gerektiğidir benim için.

  Flört sitesi profili oluşturma nedenime gelince. Malum dul bir bayanım ve dul bayanların fazla sosyalleşmesi pek doğru görülmüyor. Ayrıca çalışan bir bayan olarak bunun için zamanım da yok. Son olarak güvensizlik sorunumdan bahsetmiştim. Çok daha fazla bir seçim şansımın olacağı da ayrıca flört sitesi profili oluşturmaya beni iten diğer nedenlerden.

  Aradığım bey bekar hiç evlenmemiş de olabilir ya da benim gibi dul çocuk sahibi olmayan bir bey de olabilir. Bu noktada çocuk sahibi olmama konusu çocukları sevmediğimden değil aksine bu önemli heyecanı eşim ile birlikte yaşamak istememden kaynaklanmakta. Maddi olarak çok büyük beklentiler içinde değilim. Malum ben de çalışan bir bayan olarak zevkle çalışarak aile ekonomime katkıda bulunabilirim. Ciddi evlilik planları olan ve maddi, manevi olarak bu kararı için hazır beyler yazarlar ise sevinirim. Farklı niyetler ile yazanlara yanıt vermeyi düşünmüyorum. Ayrıca sürekli bir iş ve ailesini geçindirebilecek bir seviyede maddi gelir olması gerekir düşüncesindeyim. Son olarak başta da bahsettiğim gibi insanlara artık pek kolay güvenebilen bir bayan değilim. Bu nedenle dürüst, doğru konuşan ve dürüst bir yaşantısı olan beyler öncelikli tercihimdir. Dış görünüş olarak seçici kriterlerim yok. Mesajlarınızı bekliyorum.

  Flört sitesi - - Bayan, + Tümü, İstanbul - 2 Yorum arkadaş 81 1 Ocak 2018 14 Şubat 2018 — 14:41

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Merhabalar. Sizi tanımayı çok isterim. Eğitimciyim. Mümkünse sizi daha yakından tanımayı çok isterim.

  2. Slm mrb tnşblırmıyz benden istbuldan esmer yakışıklıym.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017