arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

evlilik mesajları

 • İsim : Sıla
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 414
 • evlilik mesajları

  Sıla; Profiline Mesaj Gönder

  Evlilik yıldönümü isterse birinci yılı olsun isterse kırkıncı yılı olsun her zaman özel bir an barındırır. Aradan kaç yıl geçerse geçsin her zaman evlilik özeldir.Bunun için insanlar evlilik mesajları gönderir ve evlilik tebrikleri atarlar birbirlerine ve bu özel günlerini kutlamaya çalışırlar.

  İşte bu özel günde en lazım olan şey aslında evlilik mesajları çok lazım oluyor. Sizlere güzel mesajlara atmak isteyenler veya bu mesajları size söylemek isteyen göndermek isteyen bu özel gününüzde sizi yalnız bırakmak istemeyen ve hatırlamak isteyen kişiler olabilir. Yada siz sevdiğinize evli olduğunuz kişiye sürpriz yaparak o kişiye güzel anlamlı bir mesaj yazabilir veya paylaşabilirsiniz. İşte evlilik bence çok güzel ve bu önemli günü hatırlamak çok özel bir durum diye düşünüyorum. Bir aile kurmak ve yeni bir hayata başlamak her insanın yaşaması gereken en özel duygulardan bir tanesidir yada bu duyguyu her genç kız yaşamak mutlu bir aile kurmayı herkes ister. Düğününüz veya hayatınızın en önemli günü olan evlilik yıl dönümleri kutlandıkça ve hatırlandıkça anlam ve değer kazanır. Hele yakın bir arkadaşınızın dostunuzun evlilik yıl dönümünü hatırlamak onu gerçekten mutlu eder ve yanın da olduğunu hisseder. Şöyle bir şey var. Genellikle evlilik yıl dönümlerini biz arkadaşlarımızın yada dostumuza bir şey söylemeyiz yada çekiniriz. Ancak bence bu yanlış o özel gününde arkadaşımızı dostumuzu yalnız bırakmamak bence daha önemli ve daha güzel bir şey. Ve bu durum aynı zamanda arkadaşlığımızı da kuvvetlendirir diye düşünüyorum.

  Evlilik tebrik mesajı aslında ufak gibi görünen yada evlilik mesajları ufak gibi görünen ancak iki tarafı da çok mutlu eden ve aranızda ki bağı daha da güçlendiren en özel günlerden ve hatırlanması kutlanması ufak gibi görünen bu mesajlardan bir tanesi ile kutlamak bile çok değerli bir gündür.Ve herkese mutlu huzurlu bir evlilik dilemek gerçekten büyük bir şey diye düşünüyorum.

  evlilik mesajları - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 6 Eylül 2020 6 Eylül 2020 — 12:29

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017