arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Evlenmek İçin Dua

 • İsim : Birgül
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 590
 • Evlenmek İçin Dua

  Birgül; Profiline Mesaj Gönder

  Evlilik gibi güzel bir kavram da bunun için dua etmek isteyenler oluyor. Evlenmek için dua aslında kişinin evlilik istediğini ve bunun için de bir şekilde dua etmek kendisini tanıtmak kendi isteğini dileğini belli etmek için kullanılıyor.

  Gönülden istediği ve hayalini kurduğu evlilik için ve her şeyin yolunda gitmesi için kişiler evlenmek için dua etmek isterler. Ve bunun için dilek dilerler yada isteklerini belirtiler. Kişiler için bir araç olan bu durum insanlar isteğini dile getirmek için bir araç olduğunu belirtiler. Tabi bunun için ayrı bir dua olup olmadığını bilmiyorum. Ama bizler zaten dileklerimizi hayallerimizi gerçek olmasını istediğimiz için veya mutlu olmak istediğimiz için dualar ederiz. Benim için de bunun anlamı çok büyük. Aslında bekar bir bayanım. Ve daha önceden bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden ne yazık ki istediğim gibi bir evlilik olmadı hayalini kurduğum evlilik olmadı. Herkes genç iken çocuk iken hayaller hayatımızda ileride istediğimiz hayalini kurduğumuz bir evlilik düşüncesi muhakkak vardır. Çok önceleri benim de vardı. İşte hayalini kurduğum düşlediğim bir evlilik ancak bazı şeyler olmayınca olmuyor ve gerçekleşmiyor.

  Ve daha sonra bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğim de ne yazık ki uzun sürmedi ve o hayalini kurduğum evlilik olmadı. Ve şimdi ben de tekrar evlenmek istediğim için evlenmek için dua iyi güzel ve o eskiden kurduğum aileyi kurabilmek için dua ediyorum. Ve bu sefer umarım istediğim o hayalini kurduğum evlilik olur diye bu ilanı biraz hem içimi dökmek hem de kendi düşüncelerimi sizinle paylaşmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.

  Evlenmek İçin Dua - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 14 Ağustos 2020 14 Ağustos 2020 — 14:53

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017